тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

У Гамбурзі закінчилося будівництво Філармонії на Ельбі

Десять років жителям Гамбурга довелося чекати дня відкриття концертного залу філармонії, дивовижної скляної споруди, що піднеслася над водами Ельби. У найближчі дні пройдуть концерти зірок — контратенора Філіпа Ярусского і скрипальки Анне-Софі Мутер...


Ельбську філармонію (Elbphilharmonie) спроектувало знамените швейцарське архітектурне бюро Herzog & de Meuron, котре за останні роки побудувало чимало ефектних і знакових об'єктів, в тому числі новий корпус музею Tate Modern у Лондоні, виставкову галерею в кампусі Vitra і ін.

Реалізований в Гамбурзі проект не менш оригінальний. Зрозуміло, йому судилося стати туристичною визначною пам'яткою.

 


Реновації піддався цегляний склад для зберігання какао-бобів і тютюну в міській гавані, побудований за проектом гамбурзького архітектора Вернера Каллморгена в 1960-х роках. Споруда спочиває на залізобетонних палях, вбитих у дно річки.

 


Надбудована частина, яка збільшила висоту будівлі на 30 м, що власне і є довгоочікуваною філармонією, складається з концертного залу на дві тисячі сто п'ятдесят місць, камерного залу на п'ятсот місць, плюс сорок п'ять житлових апартаментів і готель класу люкс на двісті номерів.

Стрімкий силует даху символізує вібрацію звукових хвиль. Колишній склад і новий обсяг поділяє відкрита галерея. Фасад викладений скляними панелями різних розмірів. Деякі віконні прорізи прямокутні, деякі нагадують прорізи.

Спочатку проектна кошторис концертного залу становила €77 млн, але з часом видатки зросли більш ніж у десять разів. На будівництво в результаті пішло аж €789 млн.

 

 


А здесь https://www.business-gazeta.ru/article/327927 вы узнаете о том, легко ли найти в Германии хорошую работу.


 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com