тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

В Apple вирішили запатентувати паперовий пакет

Компанія Apple подала у Відомство з патентів і товарних знаків США нову патентну заявку, в якій описала звичайний пакет з ручками, виконаний з паперу. Заявка була відправлена у березні 2015 року, проте відомо про неї стало лише нещодавно, зазначає видання Gizmodo...

 

 

Пакет, згідно опису (доступно на сайті американського патентного відомства), може мати всередині контейнер, виконаний з твердого вибіленого паперу, і він щонайменше на 60 відсотків складається з переробленого матеріалу. Крім того, в тексті заявки докладно описуються вставки, що роблять пакет більш міцним. Товщина ручок, згідно з патентом, повинна бути не менше 6,5 міліметра. При цьому пакет позбавлений будь-яких електронних елементів.

Варто зазначити, що "унікальний винахід" Apple паперового пакета викликало безліч жартів в блогах і пресі. "Напевно кращі уми були кинуті на створення цього пакету", - ось так іронізує видання The Verge.

 


Компания «БелУльтраПак» предлагает качественную стрейч пленку, а также широкий ассортимент полиэтиленовых пакетов и рукавав для разных целей.


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com