тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Чохол-гантеля ToneFone перетворить використання iPhone 5s у фітнес-тренування

Уявіть собі, що у вас з'явилася можливість відповідати на дзвінки, відправляти повідомлення і ділитися відео з друзями в соціальних мережах одночасно із заняттями по поліпшенню фізичної форми. Звучить смішно, проте унікальний чохол ToneFone може перетворити ваш iPhone в справжній спортивний снаряд і навчити користуватися смартфоном з користю для здоров'я!

 

 

Більшість виробників прагне зробити чохли для смартфонів як можна тоншим і легшим. Ну і, звичайно, щоб був красивим і прикольним, як ось оригінальні чохли для смартфонів в інтернет-магазині itan.com.ua.

У випадку з британської DesirableBody на рахунок ваги все з точністю до навпаки – компанія поставила собі мету випустити найважчий футляр для iPhone.

Уявіть, що для того, щоб відповісти на дзвінок або набрати SMS, вам потрібно підняти пристрій вагою в один кілограм? В цьому і полягає головна мета творців чохла ToneFone. Новинка, виконана з литого металу, виглядає як половина гантелі з відділом для iPhone. Передбачається, що користувач повинен помістити смартфон в такий чохол і користуватися ним як звичайно.

 


Втім, «як зазвичай» навряд чи вийде. Вага ToneFone становить 1 або 1,5 кг в залежності від моделі. Здавалося б, зовсім небагато. Але якщо врахувати, скільки разів за день користувач бере в руки свій iPhone, використання комунікатора – набір SMS, спілкування в Facebook, перегляд пошти – обіцяє перетворитися в справжню фітнес-тренування.

Сама компанія позиціонує новинку як «найважчий у світі чохол для iPhone». Аксесуар покритий високоякісною гумою, яка захищає метал від корозії і запобігає вислизанню смартфона з рук. Вартість чохла вагою 1 кг становить £22,90, модель на 1,5 кг – £25,40.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com