тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Сучасне трактування валянок: колекція барвистого утепленого взуття з повсті

Повстяні валянки – традиційне взуття, призначене для носіння в морозні зимові сезони. Дизайнери вирішили обіграти нудний зовнішній вигляд сірих зимових чобіт і представили на модний суд сучасний варіант утепленого взуття, яке, завдяки своїй еластичності, може приймати максимально зручну для ноги форму...


У результаті старі добрі валянки перетворилися в стильні барвисті черевики та чобітки з оригінальною обробкою. Компанія Woolings з Латвії розробила нову колекцію стильного утепленого взуття з повсті, яке здатне підстроюватися під індивідуальну форму і особливості стопи. Натхненням для створення барвистої серії черевик і напівчобітків стали валянки – традиційні російські чоботи з повсті, розраховані на суворі морозні зими.

Взуття досить легке, але в той же час дуже тепле. Основна особливість колекції полягає в еластичності моделей, завдяки якій черевики можуть набувати індивідуальну форму ноги. В результаті взуття получилось не тільки дуже теплим, але і неймовірно зручним. Потовщена гумова підошва забезпечує надійний захист від бруду і сльоти.

 


Кілька слів про історію створення цієї незвичайної колекції. Талановитий модельєр латвійський Марія Власова спочатку займалася дизайном одягу, її колекції демонструвалися на Riga Fashion Week і користувалися успіхом.

Однак Марії подобається весь час пробувати щось нове, і 3 роки тому вона створила бренд Woolings, що випускає взуття ручної роботи з спеціальним чином обробленої австралійського повсті.

"Спочатку я просто захотіла зробити взуття для себе, -- розповіла Марія MixNews.lv. -- Тепле, легке, таке, що не мокне і не ковзить. Потім воно сподобалося друзям і знайомим -- так і народився бренд".

 


Ще одна відмінна особливість Woolings -- можливість, проявивши фантазію, самостійно придумати дизайн взуття, що зробило шанувальниками бренду безліч творчих людей (і не тільки з Риги). Хоча повстяні черевики з задоволенням носять і представники серйозних професій -- лікарі, адвокати і т. д.

 


Холодная зима требует соответствующей обуви. Чтобы ногам всегда было тепло и сухо, предлагаем валенки мужские купить интернет магазин teplie-valenki.ru. Здесь представлены замечательные комфортные моели от лучших производителей.


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com