тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Перший у світі Wi-Fi електрочайник iKettle

Вибратися з ліжка прохолодним зимовим ранком, коли на вулиці ще темно, а на роботу треба збиратися, буває так складно! І як приємно було б, якщо б на кухні до моменту підйому кожного з нас вже чекав гарячий сніданок – або хоча б свіжоскипячений чайник, щоб приготувати підбадьорливої кави...

 

 

Втім, останнє бажання відтепер цілком зможуть реалізувати навіть самотні люди: ті, яким доводиться все робити самостійно. Перший у світі чайник з модулем Wi-Fi анонсували до продажу в британському онлайн-магазині Firebox.com.

 


Дистанційно керований електрочайник iKettle наділений досить широкою функціональністю. Він не просто включається в режим кип'ятіння води по сигналу з iPhone або іншого смартфона, оснащеного однойменною додатком: чайник ще й підтримує вказану користувачем в тому ж сигналі температуру води необмежений період часу. До тих пір, поки користувач не вимкне режим підігріву.

Представлений об'ємом 1,8 літра, дистанційно керований Wi-Fi-електрочайник розмірами 21 х 24 х 20.5 см. важить приблизно 1,6 кг. Включається натисканням кнопки, або по сигналу з мобільного пристрою з відповідним модулем бездротового зв'язку і додатком iKettle: iPhone, іншого Android-смартфона або планшета. Більш того, чайник оснащений вбудованим таймером і функцією будильника: попередньо налаштований, в певний час він відправить власнику на смартфон або планшет повідомлення з побажанням доброго ранку – і пропозицією запустити кип'ятіння води.

 


Зручною особливістю електрочайника є і функція підігріву – підтримання температури води потрібний користувачу час. Чотири режиму такого підігріву дозволяють моментально отримати воду для заварювання зеленого чаю (80 градусів), кава (95 градусів), інших напоїв або швидкого харчування страв (65 і 100 градусів). У цьому пристрій нагадує функції бойлера, вбудованого в холодильник GE Café French Door Refrigerator, про який ми писали якийсь час назад.

Виконаний переважно з нержавіючої сталі дистанційно керований Wi-Fi чайник оснащений приємною на дотик soft-touch ручкою, світлодіодним підсвічуванням панелі управління і функцією автоматичного відключення при відсутності (википанні) води в ємності. Купити чайник iKettle можна буде по ціні 100 фунтів.

 


В интернет-магазине moisamovar.ru вы можете жаровые самовары купить по наилучшей стоимости. В наличии имеется большое разнообразие оригинальных моделей на любой вкус.


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com