тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Об'ємні книги Gerschreven Portretten

На Книжковому Ярмарку в Нідерландах, яка проходить з 16 по 26 березня в рамках тижня Нідерландської Книги (Dutch Book Week), були представлені абсолютно незвичайні книги-скульптури...

 

 

«Написані портрети» («Geschreven Portretten») – серія книг, що складається з чотирьох біографій відомих голландців, створена організацією Collective Promotion Dutch Literature і являє собою, безперечно, успішний видавничий експеримент, покликаний привернути більшу увагу до нідерландської культури в цілому і літератури зокрема.

Чим примітна ця серія? А тим, що кожна книга сама по собі є міні-скульптурою, портретом людини, життя якого викладено безпосередньо на її сторінках. Одна виконана у вигляді усміхненого обличчя дівчинки-єврейки Анни Франк, яка втікала з родиною від нацистського терору в Нідерландах після приходу Гітлера до влади. Її знаменитий щоденник був переведений на багато мов світу.

 


Решта книги являють собою «висічені» з книжкових сторінок голови великих мужів роду нідерландської: Вінсента Ван Гога, видатного художника-імпресіоніста, Луї Ван Галя, відомого футболіста і тренера і, нарешті, Кадера Абдоли, ірансько-голландського прозаїка, поета і публіциста.

 

 

Безсумнівно, всі книги цієї серії неповторні і самі по собі виняткові, присвячені людям, життєві дороги яких абсолютно не схожі. Кожна має абсолютно унікальне для друкарства художнє оформлення.

 

 


Если вы желаете купить книгу формате pdf, заходите на сайт concept-art.me.


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com