тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Браслет Sgnl перетворить ваші пальці в телефон

Браслет Sgnl — інноваційний девайс, проект якого нещодавно стартував на сервісі колективного фінансування Kickstarter, дозволяє здійснювати і приймати дзвінки, використовуючи лише свою руку. Треба просто мати на зап'ясті спеціальний браслет і піднести палець до вуха. З Sgnl ви відчуєте себе справжнім секретним агентом!

 

 

Браслет Sgnl, що, до речі, наразі не має аналогів, посилає вібраційні хвилі, які проходячи крізь зап'ясті, долоню і палець перетворюються в звук. Мікрофон для зворотного зв'язку вбудований в браслет.

Власне у цьому і суть функціонування пристрою. Концепт далеко не новий, однак це безумовно свіже втілення не настільки популярноі в наші дні Bluetooth гарнітури. До технологій майбутнього цей гаджет відносити не варто, але певної уваги він, без сумніву, заслуговує.

Автором проекту є креативна молода команда компанії Innomdle Lab — стартапу, який вийшов з-під крила Samsung. Втім, не зважаючи на молодість, складається враження, що перший проект хлопців приречений на успіх. На момент публікації кампанія вже зібрала суму, майже в 10 разів перевищує необхідні $50000.

Ціна на чудо-девайс — $129 для ранніх покупців з терміном доставки в лютому 2017 року.

 


Є ще дещо цікаве про Sgnl. Гаджет може виступати в ролі браслета для звичайних годинників — аналогових або "розумних". Це, безумовно, хороша ідея — інтегрувати Sgnl з вже існуючими девайсами. Можливо це одна з технологій, яку ми побачимо в майбутніх моделях розумних годин. Але на даний момент, Sgnl лише девайс, що дозволяє відповідати на дзвінки не торкаючись телефону.

Я б особисто швидше відніс цей гаджет до розряду розіграшів для вечірок — не впевнений, що хто-то буде так само серйозний з цією штукою на руці, як герої ролика на Kickstarter.

А на сайті spokki.net ви знайдете ще більше цікавого зі світу науки і техніки.

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com