тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Harmony of the Seas: найбільший у світі круїзний лайнер з 30-метровою водною гіркою

На початку цьогорічної весни був спущений на воду, і вже вирушив у свою першу подорож найбільший у світі круїзний лайнер. 18-палубний мега корабель навіть вищий за Ейфелеву вежу. До того ж на ньому побудована водна гірка висотою в 10-поверховий будинок, і ще багато іншого "най-най"...

 

 


Компанія Royal Caribbean International відома на весь світ своїми круїзними лайнерами підвищеного комфорту. Крім затишних кают і прекрасного обслуговування відпочиваючим надаються феєричні розважальні програми і прогулянки по садах, розбитим прямо на кораблі. Цієї весни компанія представила черговий круїзний лайнер, який став найбільшим судном у своєму класі – Harmony of the Seas. Він вирушив у свій перший тур 22 травня.

Круїзний лайнер має довжину 362 метри і вагу в 226963 тонн. За один тур 18-палубний корабель зможе прийняти у себе до 6000 пасажирів.

 


Лайнер Harmony of the Seas розрахований не тільки для романтичного відпочинку, але і для дозвілля всієї родини. На одній з палуб обладнаний дитячий аквапарк Splashaway Bay. Ну а любителям гострих відчуттів варто спробувати прокататися по водній гірці, висота якої становить понад 30 метрів. Для того, щоб дістатися до неї, потрібно буде пройтися по прозорій платформі, а на це не кожен зважиться.

Корабель буде настільки тихо йти по водній гладі, і багато хто навіть не зрозуміють, що знаходяться посеред моря. Тим більше, що прямо на лайнері пасажири зможуть відвідувати незліченні магазини duty free, бари, ресторани і інші заклади. До речі, за стійками одного з численних барів бармени-роботи будуть обслуговувати всіх бажаючих.

 


А ще на території гігантського лайнера знаходиться справжній каток iSkate Showcase. Вечорами на ньому будуть влаштовувати захоплюючі шоу талановиті фігуристи. Окрім того є тут і конференц зали, і великий концертний зал.

Вартість будівництва корабля склала понад 1 мільярд євро. 4 дня на круїзному лайнері «Гармонія морів» обійдуться в 650 американських доларів.

 


 


Если вы решили отпразнывать день рождения на теплоходе по Москве-реке, советую обратиться в компанию «Major Voyage», гарантируем полный комфорт, большое разнообразие замечательных развлечений, вкуснейшую кухню. Ваш праздник пройдет на высшем уровне!


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com