тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Титановий чохол для iPhone 7 дорожчий за сам смартфон

Для багатьох покупка iPhone останньої моделі — спосіб виділитися і показати статус, а іншим цього вже недостатньо. І тут на допомогу приходять виробники різних преміум-аксесуарів...

 

Gray International, компанія з Сінгапуру, представила нову колекцію титанових чохлів для iPhone 7 і iPhone 7 Plus, вартість яких починається від 1000 доларів — тобто, такий чохол дорожчий самого «яблучного» смартфона!

Якщо говорити точніше, чохли навіть не просто титанові: вони виконані з нітриду титану, який володіє дуже високою механічною міцністю, і абсолютно не іржавіє.

Звичайно ж, мало хто зможе дозволити собі таку розкіш. Зате в інтернет-магазині floy.com.ua ви знайдете безліч набагато дешевших оригінальних якісних чохлів і інших аксесуарів для бля будь-яких моделей смартфонів.

 


Пропонується шість варіантів колірного оформлення, причому відрізняються від стандартних для iPhone 7: покупці можуть вибрати синій, чорний, помаранчевий, жовтий, червоний або зелений чохол. При цьому, дизайн самого iPhone 7 не дуже порушується, так як технічно чохол є «перегородкою», що прикриває торці корпусу.

Такий тип аксесуарів став популярний за часів iPhone 4 (саме ця модель мала проблеми з роботою антени, які вирішувалися саме подібним чохлом), але вже давно користується попитом саме тому, що непогано захищає пристрій, при цьому не приховуючи його «рідного» зовнішнього вигляду. Це важливо, наприклад, для покупців iPhone 7 в кольорі Jet Black, яким Apple рекомендує використовувати захисні чохли: подібні смартфони легко дряпаються.

Чохол від Gray International випущений всього-назавжди в 100 екземплярах, так що бажаючим придбати подібний унікальний аксесуар варто поквапитися. Незважаючи на високу ціну, розійдуться чохли швидко — саме в силу лімітованості серії, у всякому разі на це надіються розробники.

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com