тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

В Амстердамі відкрився перший у світі антипохмільний бар

В Амстердамі не так давно запрацював перший у світі антипохмільний бар, який приймає відвідувачів з п'ятниці по неділю. Гості закладу можуть не тільки добре провести час, але і позбутися в барі від наслідків надмірного вживання алкоголю. Це свого роду сучасний витверезник.

 

 


У закладі відвідувачам не запропонують алкогольні напої. Замість цього спеціальні інспектори перевіряють дихання гостей, з метою визначення рівня вмісту алкоголю в крові.

Антипохмільний бар в Амстердамі обладнаний ліжками і телевізорами, на екранах яких гості можуть подивитися свої улюблені шоу-програми. Крім цього, відвідувачам пропонуються кисневі коктейлі, які сприяють поліпшенню стану після непомірного виливу.

Також гості можуть отримати сеанс масажу, який допомагає впоратися з похміллям, смачну їжу, розваги і велику кількість вітамінів. Страви та різноманітні вітамінні смузі доставляються з кращих ресторанів міста.

 


Одним словом, у цьому незвичайному, але такому потрібному всім жертвам боротьби з зеленим змієм закладі, відвідувачі можуть знайти все необхідне для кардинального поліпшення свого стану після бурхливої вечірки.

 


 


Если появилась идея провести корпоратив на природе, заказывайте услугу кейтеринг в компании Jam Catering. Здесь вам организуют замечательный отдых с вкусным, здоровым питанием.


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com