тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Паркани з секретом. Стріт-арт від Mentalgassi

У той час як одні художники виставляють свої роботи напоказ в музеях і галереях, інші розміщують свої твори прямо посеред нас – на жвавих вулицях великих міст. Але дехто при цьому ховає їх так майстерно, що знайти ці роботи зможе лише найуважніший і найдопитливіший глядач...


Mentalgassi – відома берлінська творча група, чиї учасники воліють залишатися безіменними. Більше року тому ми знайомили читачів Вебочки з творчістю цього колективу, але Mentalgassi не стоять на місці, дивуючи міських жителів все новими і новими проектами. І якщо тоді йшлося про перетворення досить помітних сміттєвих контейнерів, то в цьому році автори переключили свою увагу на паркани, «сховавши» між прутами людські портрети.

Компанія ZSK не вдається до всіляких подібних арт-хитрощів, втім їх паркани, представлені на сайті http://zsk.kiev.ua відрізняються надійністю, естетичною привабливістю і доступною ціною.

 


Креативщики з Mentalgassi додумалися взяти великі чорно-білі фотографії, розрізати на тонкі вертикальні смужки і приклеїти останні на металеві прути парканів з бічної сторони. В результаті получилось зображення, яке можна побачити лише з однієї конкретної точки огляду.

В той же час, якщо пішохід буде стояти прямо навпроти огорожі або в будь-якому іншому місці, крім того єдино «правильного», то навряд чи він зможе здогадатися, що знаходиться поруч з ним картинці.

 

 

 

 

 

 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com