тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Прикраси для бороди: брутальні аксесуари для ламберсексуалов

Сережкою у вусі чоловіки сьогодні нікого не здивуєш, як, зрештою і кільцями, перснями, чи прикрасами на шиї. Однак студія Krato Milano пропонує новий вид виключно чоловічих прикрас - щось унікальне, стильне і ексцентричне...

 

 

В новій лінії аксесуарів компанія представила три види шпильок, спеціально спроектованих для чоловічої бороди. Такий тип аксесуара може бути ще незвичний для людей, але в Krato Milano вірять, що у цієї прикраси велике майбутнє. Жодних "мімішностей" - все досить мінімалістично і по можливості брутально.

Прикраси представлені у вигляді трьох класичних обрисів - череп, кристал і якір. Зрештою, якщо пірсинг обличчя і тіла сьогодні сприймається цілком нормально, то чому б не додати трохи металу і в бороду?

До речі, а де от зробити таку розкішну бороду, і де за нею доглядати? Звичайно ж, у хорошому бербершопі! Тут є всі умови, чого тільки вартують спеціальні комфортні крісла для бербершопу, який пропонує сайт barbershop-chairs.ru, тут же можна повигідній ціні придбати і інше функціональне обладнання і аксесуари для чоловічих перукарень.

 

До початку листопада Krato Milano буде збирати кошти на Kickstarter, а всі бажаючі можуть зробити попереднє замовлення і отримати прикраси в грудні на католицьке Різдво.

 


Втім, це не так вже й великий відрізок часу, враховуючи, що на дизайн шпильок було витрачено майже рік: Krato Milano хотіли розробити ідеальний варіант прикраси, який би легко кріпився до бороди і залишався на місці незалежно чи довга ця борода, чи коротка. З безлічі різних варіацій і пропозицій врешті-решт був обраний саме той, який глядачі можуть бачити в рекламі і на фотографіях.

 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com