тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Дивовижні творіння з вершкового масла

Серед незвичайних хобі, що стали справжнім мистецтвом, можна назвати захоплення індійського шеф-кухаря Віпулара Атуколера, що створює незвичайні по своїй динамічності скульптури з вершкового масла...

 

 

Унікальні творіння 49-річного кухаря отримали світове визнання. Підтвердження його непересічного таланту - нагорода на Кулінарної Олімпіади, що проводяться в Німеччині раз в чотири роки.

Віпулар Атуколер зайнявся створенням масляних скульптур 30 років тому. Ще в студентські роки він був захоплений вивченням скульптури, і ось так народилася нова техніка створення скульптур.

 


Робота з маслом дуже копітка, вона потребує особливих умінь і навичок. Майстру довго довелося експериментувати з матеріалом. Спочатку це було звичайне вершкове масло, потім Атуколер замінив його маргарином для тіста, який більш пластичний і краще зберігає форму.

 


Інструменти у майстри найчастіше крихітні, що допомагають опрацювати найдрібніші деталі. Так само використовуються спеціальні форми для виливки.

 


Серед творінь шеф-кухаря є і скульптури, що досягають 2-х метрів у висоту і потребують декількох місяців роботи. Ці дивовижні твори з масла можуть зберігатися досить довго, якщо вони знаходяться далеко від джерел тепла і поміщені в пластикові контейнери.


 


А здесь http://ogoshop.com.ua/sifoni-1/ вы можете приобрести сифоны для сливок, а также другой качественный барный инвентарь, посуду, товары для дома.


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com