тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Дослідники MIT розробили невидиму другу шкіру

З часом людська шкіра, на жаль, втрачає еластичність, і на ній з'являються зморшки. Ефект старіння не тільки косметичний — страждає і захисна функція шкіри від радіації, токсинів і температури.Не знаете, как избавится от варикоза? Специалисты рекомендуют эффекивную мазь верикобустер, здесь http://zacazat.ru/krem-balzam-varikobuster-zakazat/ вы можете прочитать подробности об этом замечательном средстве, а также заказать его.


 

 

Косметологи всього світу протягом тисячоліть намагаються зупинити цей процес, втім, без особливого ефекту. Ще одну спробу зробили фахівці Массачусетського технологічного інституту (MIT), які розробили невидиме полімерне покриття, що здатне згладжувати зморшки і охороняє шкіру від різних напастей. Умовно покриття можна назвати другою шкірою.

Вона наноситься в два етапи. Спочатку хімічна структура – силоксан, що містить атоми кремнію і кисню, розтікається по шкірі у вигляді прозорого крему. Потім у дію вступає платиновий каталізатор, що перетворює силоксан в зшитий полімерний XPL-шар.

Отриманий матеріал невидимий і по пружності і зовнішнім виглядом відповідає шкірі молодої людини. Під час тестування дослідники закрили XPL-шаром мішки під очима, після чого вони залишалися практично непомітні протягом доби. В ході іншого експерименту вчені перевірили зволожуючі здібності «другої шкіри». Через пару годин після нанесення XPL-шар зберіг набагато більше рідини, ніж комерційні зволожуючі креми. Жоден з учасників тестів не зафіксував роздратування шкіри від нового матеріалу.

 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com