тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

В'язані ігрові майданчики для дітей від Toshiko Horiuchi

"Гірка, пісочниця і гойдалки — що ще дитині треба для повного щастя?" — думають багато хто. Але не всі: серед дизайнерів, скульпторів і художників незмінно перебувають ті, хто застосовує свій непересічний талант на радість дітям, створюючи для них справді унікальні забавки...


Сьогодні ми з головою зануримося у фантастичний  світ кольорів та ігор! Тошико Хоріучі Макадам із задоволенням робить свою роботу, а інші отримують задоволення від її інсталяцій. Ця особлива майстриня текстильного мистецтва в'яже з синтетичних волокон, на кшталт вінілона, і в результаті, уявні текстильні конструкції набувають форму на радість дітям і нестаріючим Пітер Пенам у всьому світі.

До речі, ось тут детские площадки купить ви знайдете чудові ігрові комплекси по досить хорошій вартості.

 


Тошико Хоріучі Макадам відома в основному завдяки її плетеним ігровим майданчикам. Її працелюбні і щедрі руки створюють чудові переплетані між собою циклопічні павутини. Основна мета майстрині полягає у створенні м'яких цікавих істот, з якими можна взаємодіяти і вільно грати.

 


Мрія Тошико зародилася ще кілька десятків років тому, коли вона була досить молодою жінкою. Вона звернула увагу, що в Токіо, місті, де вона жила в той час, було дуже мало дитячих парків та ігрових майданчиків. Їй стало сумно і вона вирішила, що повинна внести свій внесок у рішення цієї проблеми. У 1971 році вона зробила свій перший в'язаний парк для дітей, який вона відразу подарувала місцевому дитячому садку. Завдяки їй діти навіть у великому місті, де мало парків з гойдалками та іграми, можуть насолоджуватися красивим і безпечним місцем, занурюватися у світ пригод, стрибати, дертися і перекидатися.

 


Коли творчість йде на користь дітям, це ще більше цінується. Згодом, вона повністю заглибилася в це «грайливе» текстильне мистецтво, але не обмежилася цим. Її роботи були виставлені в багатьох музеях і в престижних галереях. США, Канада, Гаваї і Японія — це лише деякі країни, які люблять Тошико Хоріучі Макадам.

Італія теж співпрацювала з цією майстринею. В 2013 році в MACRO (Римський музей сучасного мистецтва) з нагоди сьомого випуску виставки Enel Contemporanea, був встановлений спецпроект Тошико, інсталяція під назвою 'Harmonic motion/Павутина драконів', яка пробула в холі музею майже два роки.

 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com