тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Рельєфна кладка цегли

Функціональні можливості цегли практично невичерпні і не обмежуються надійними зовнішніми стінами. У сьогоднішньому огляді — приклади використання його в декоративних перегородках і фасадах у сучасній практиці.

 


По ссылке http://www.imufa.ru/catalog/filters/material/doma-iz-krasnogo-kirpicha.html вы найдете замечательные проекты домов из красного кирпича. По вполне доступной цене вы получаете красивое комфортное жилище от компании «Имидж Строй».


 

Найчастіше це прості і органічні рішення, а значить, досить легко переносяться на інші об'єкти. Для тих, хто шукає оригінальне рішення оформлення власного заміського будинку — прекрасне джерело ідей!

Цегляний будинок Brick weave house (фото вгорі) у США від Studio Gang Architects має ажурну стіну, що захищає сад, і ця стіна виконана також з цегли. Три прозорі стіни (без даху і підлоги) захищають внутрішній простір двору від вітру і морозу.


Проект житлового будинку Harold Street Residence (штат Вікторія, Австралія) належить Jackson Clements Burrows Architects. Використання червоної цегли дозволило вписати сучасну будівлю у вікторіанський контекст навколишніх одноповерхових будиночків міста. Декоративна стіна утворює повітро - і світлопроникну огорожу над входом в будинок.

 


 

Про незвичайну ажурну стіну з цегли, зведену будівельної студією Anagram architects для порятунку від яскравого сонячного світла в Нью-Делі (Індія), ми вже розповідали, але вона заслуговує згадки, так як не вимагає великих витрат, але виглядає досить оригінально. До того ж творці не роблять секрету з способу кладки.

 


 

Brick Pattern House (арх. Alireza Mashhadmirza) розташований в одному з бідних районів Тегерана (Іран), і дизайнерам довелося розробляти легкий і простий спосіб укладання фасаду з цегли. Вони назвали цей прийом «методом 23», так як по 23 цегли укладено у всіх вимірах. Напівпрозора / просвічуваність / стіна, що нагадує за структурою традиційний плетений килим, позбавляє від необхідності вішати фіранки на вікна, в достатній мірі захищає від палючого сонця.

 


 

 

CVA House в Мехіко від Materia Arquitectonica пропонує ще один варіант оригінального оформлення вікон на цегляному фасаді. Цегляні елементи є головним архітектурним прийомом, створюючи складною грою світла і тіні, незвичайною формою впізнаваність, а бетон і скло забезпечують надійність і функціональність будови.

 


 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com