тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Цитарум: найбрудніша річка в світі

На жаль, бурхлива діяльність людини згубно впливає на природу. За всю історію людства не було настільки забруднене навколишнє середовище, як це зроблено за останні 50 років...


Чимало випадків, коли людина своїм впливом зумовила тотальному пересиханню озер або річок. Чого тільки вартує Аральське море, від якого зараз залишилося всього лише 10%. Раніше ми проходили тему про місто Варанасі, де розповідалося про стан річки Ганг. Ця річка стала однією з найбільш забруднених у світі, але її забрудненість ніщо в порівнянні з річкою, про яку далі піде мова.

 


Індонезія – острівна держава, розташована в Південно-Східній Азії. На одному з великих островів, на Яві, протікає річка Цитарум, що грає величезну роль в життя остров'ян. Води цієї річки використовуються в сільському господарстві, для водопостачання. Це головна водна артерія в провінції Західна Ява. Втім, на сьогоднішній день річка є найбільш забрудненою водоймою в світі.

 


При перегляді фотографій, чітко видно, що якщо б не човен з людьми, то вода з-за купи сміття не мала б контакту з повітрям. Сміття, як килим, густо покриває поверхню річки. Ця річка швидше нагадує звалище, ніж джерело води.

Ще в 70-х роках минулого століття, Цитарум, була звичайнісінькою річкою, яка служила джерелом води для людей, тварин і рослин. У 80-ті роки, Індонезія стає однією з найбільш розвинених країн Південно-Східної Азії. На її території заводи і фабрики з'являється, як гриби після дощу. Басейн річки став їх жертвою. Уздовж русла, починаючи від витоків, Цинтарум стає місцем, куди починають скидати відходи заводи і фабрики, а великі міста зливати каналізацію.

 


Річка за розмірами невелика, 10 метрів завширшки і 5 в глибину, тому скидання відходів стало перевищувати можливості викиду його в Яванське море. Таким чином, річка поступово стала перетворюватися на смітник.

 


В процессе ремонтно-строительных и других видов работ неизбежно возникает вопрос утилизации отходов. Если речь идет о незначительных масштабах, то справится сэтой проблемой можно своими силами, а вот вывоз крупногабаритного мусора сможет осуществить только специализированная фирма. Компания "Util Musor" имея в своем арсенале всю необходимую для подобных работ технику и опытный персонал справится с поставленной задачей качественно и в четко оговоренные сроки.


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com