тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Незвичайне крісло для відпочинку "Інь і Ян"

Вже давно стало модним розставляти в квартирі меблі по Фен-шуй - у згоді зі своєрідною східною філософією, яка допомагає людині обрати найкращі місця в будинку і небезпечні зони, які необхідно нейтралізувати...

 

 

У багатьох людей на робочому столі стоять грошові жабки або в гаманці лежать спеціальні монетки, які притягують гроші. Незвичайний набір крісел "Інь і Янь" теж зроблений у відповідності зі східною філософією, більше того, у цій колекції відтворено символ динамічних протилежностей у китайській філософії - Інь і янь.

Дизайнером і одночасно винахідником такого незвичайного і стильного набору крісел "Інь і Янь" виступає симпатичний швейцарець Nicolas Thomkins. У його арсеналі вже є такі нагороди, як best of the best (2007), Legacy of the Future Award (2008) і iF design award china (2008).

Варто зазначити, що Ніколас досить відома особистість у дизайнерських колах, і в свій час співпрацював з багатьма відомими брендами, вигадуючи для них різноманітні креативні девайси.

 


Принадність цих крісел полягає в тому, що в гармонії вони виглядають тільки в тому випадку, коли знаходяться поруч один з одним, кожне з них як би додаток сусіднього. Як Інь не може без Янь, так і два крісла не виглядають один без одного.

У 2007 році дизайнерські крісла були номіновані на премію Red Dot award в номінації "product design" (кращий об'єкт промислового дизайну) і в боротьбі з конкурентами таки отримали свою премію, довівши, що вони кращі.

Позитивний момент набору крісел - це їхня багатофункціональність. Крісла досить легкі для переміщення та для чищення, тому ви спокійно можете виносити їх влітку в сад, на вулицю або транспортувати на берег моря, де романтично розтягшись на кріслі ви зможете спостерігати за прибережною хвилею і мило розмовляти зі своєю половинкою.

 


Оббивка крісел досить оригінальна і нетрадиційна, вона виткана майстрами філіппінського острова Себу із спеціальних найтонших натуральних волокон, м'яких і дуже приємних на дотик, а так само досить міцних. Спробуйте подарувати своїй дівчині до дня закоханих замість традиційної валентинки - набір крісел "Інь і Янь", це порадує вашу кохану і гарантовано зміцнить ваші стосунки!

 


Студия CAPPUCCINO предлагает качественную, эксклюзивную мебель на заказ Киев, на сайте cappuccino.ua вы можете оценить работы компании, а также получить бесплатно разработку 3D-дизайна индивидуальной мебели.


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com