тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Скляний будинок не для сором'язливий людей від італійських дизайнерів

Колись реаліті-шоу «За склом» поклало початок цілій плеяді подібних передач, які заполонили екрани. Можливо, концепт скляного будинку сподобався б авторам того шоу – до нього можна було б пускати глядачів, а не просто транслювати те, що відбувається на ТБ.

А ось, до речі, подивіться тут стеклянные ограждения від компанії Han-Tec, такі конструкції красиві, функціональні, безпечні і надійні.

 

 


Скляний будинок – всього лише концепт. Його розробили дизайнери Carlo Santambrogio і Ennio Arosio, але не заради цікавості. Справа в тому, що цей концепт розроблявся спільно з колекцією меблів від цих же авторів.

Елементи колекції або повністю виконані зі скла і, таким чином, відмінно підходять для таких прозорих будинків, або мають якісь скляні елементи.

Звичайно, будинок залишиться концептом. Навряд чи знайдуться люди, які погодяться жити в такому – про будь-яку приватність в такому будинку мови не йде, та й крім неї є безліч побутових питань, які необхідно вирішити, щоб зробити таку будову житловою. А ось в якості магазину-салону для продажу меблів, яка частково виконана зі скла, такий будиночок цілком підійшов би, раз він відповідає духу колекції.

 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com