тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Лісові духи Debra Bernier

Наше життя-буття відбувається в просторі, де все - це гра і взаємодія енергій. Фактично це одна всеохоплююча енергія, свідомість-істина, свідомість-сила, яка, просто граючи, тече багатьма потоками і струмочками і проявляє себе в різних якостях. Ось саме це відчуття і народжується, коли дивишся на дивовижні скульптури Дебри Берньє.

 

 


Художник-скульптор Дебра Берньє (Debra Bernier) використовувала цілісні коріння дерев для створення серії незвичайних скульптур, які, при першому ж погляді, здаються втіленням духів природи.

Всі роботи проекту розташовані в рідній для майстрині канадській провінції Вікторія. Перш, ніж приступити до створення чергового шедевра з деревини, Дебра ретельно вивчає структуру коріння і стан її деревини. І тільки потім з кутастих кусків дерева починають з'являтися тонкі витончені лінії жіночих образів.

 


У той же час, однією деревиною Дебра не обмежується. Вона також працює з глиною, черепашками, камінням та іншими матеріалами, які можуть прикрасити її німф.

«Кожен шматок коріння має історію. Коли я створюю скульптуру і вирізаю по деревині, я відображаю цю історію, наділяючи її контурами. Ці захоплюючі форми були скульптурами по своїй природі і часу. Моє мистецтво — це самовираження ніжної краси, яку я бачу в природі», — каже художниця.

 


Всі роботи Дебри наповнені світлом, любов'ю і гармонією. Бажаю вам приємного перегляду і наповнення світлою енергією.

 


 


 


 


Кто такой Калки Аватар, и в чем смысл жизни? Советую посмотреть программу "От души к душе"


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com