тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

"Трикутник Хесса" - найкрихітніша нерухомість Нью-Йорку

Магазин Village Cigars — тютюнова лавка на розі Сьомий авеню і Крістофер-стріт у Нью-Йорку. Вік цього магазинчика з яскравими вивісками і облупленою фарбою на стінах налічує більше ста років. Тут можна придбати сигари з Центральної і Південної Америки, кальяни, трубки, фляги та іншу тютюнову атрибутику.  Перед входом в магазин можна бачити вмонтовану в асфальт невелику табличку з написом: «Приватна власність Хесса, яка ніколи не призначалася для громадського користування».Компанія Уніпроф пропонує ефективні локальні очисні споруди різних розмірів по доступній вартості.


 

 

 

Історія виникнення цієї таблички досить цікава і повертає на два століття в минуле. В 1811 році, коли вперше був створений план розвитку і забудови Нью-Йорка, з його правильними вулицями, що перетинаються під прямими кутами, Грінвіч-Віллідж був звичайним селищем за межею міста.

Однак, через 100 років, в 1911 році, влада вирішила розширювати територію Нью-Йорка, в результаті чого бульдозери добралися і до цього району. Користуючись правом юридичної експропріації, держава за грошову компенсацію забирала у приватних власників нерухомість під будову громадських доріг, парків та інших корисних для міста об'єктів.

 


Однак власник готелю Voorhis Apartments Девід Хесс, готель якого розміщувалася як раз на місці нинішнього магазину сигар, не захотів втрачати прибуткового бізнесу, нехай навіть за фінансову компенсацію. Хесс героїчно боровся в суді, але його доводи не були прийняті до розгляду, і будівлю готелю все-таки присудили державі. Наче в насмішку влади залишили у власності Хесса крихітний шматочок землі в 0,3 м2, який був не потрібен для будівництва нової станції міського метро.

Незабаром мерія запропонувала пожертвувати на користь суспільних потреб і його, але Хесс гордо відмовився. Відразу після того, як на місці колишнього готелю була побудована станція метро, відбулося відкриття магазину сигар. На знак цієї події Девід Хесс попросив вмонтувати в асфальт на цьому шматочку землі інформаційну табличку «приватна власність», яка встановлена тут донині.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com