тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Поєднуючи традиції та сучасність: оригінальний особняк з зігнутим дахом

Незважаючи на бурхливий темп життя і знеособлення архітектурних об'єктів, в азіатських країнах все ще можна побачити прояви традиційних принципів будівництва. У Південній Кореї знаходиться будинок, в якому вдало втілити сучасні методи зведення жител і традиційну східну архітектуру...


Південно-корейська архітектурна студія IROJE KHM Architects є автором приватного будинку під назвою Ga On Jai. Оригінальна архітектура буквально пронизана східною філософією. Житловий простір як би поєднується з садом.

 


При проектуванні будинку дизайнери частково задіяли елементи традиційної архітектури під назвами Madang, Ru, Cheoma, Dolgdam. Madang – це традиційний внутрішній дворик з пагорбами. Поняттям Cheoma позначають вигнутий дах. У GaOnJai воно має більш «осучаснений» вид. Інтер'єр будинку виконаний в мінімалістському стилі. У ньому практично немає елементів декору. Світла колірна гамма ефектно контрастує з чорним відтінком зовнішніх стін і даху.

 


Варто відзначити, що всі вікна будинку виходять тільки у внутрішній двір. Таке планування дозволяє господарям відчувати себе у безпеці і не боятися цікавих поглядів випадкових перехожих.

 


 


Если вам требуется качественная система теплоизоляции фасадов, советую обратить свое внимание на ​Holzer Therm MW


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com