тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Парад квітів Corso Zundert 2016

Парад квітів Corso Zundert — одна з найбільш самобутніх і ефектних «пам'яток» Нідерландів. Він проходить щороку у першу неділю вересня, приваблюючи безліч глядачів, як місцевих, так і іноземців...


Композиції, складені з місцевих квітів, формують колону, яка розтягується на два з половиною кілометри. Зазвичай, унікальна хода починається з містечка Аалсмеера, і закінчується центром Амстердама. Але головне дійство відбувається у містечку Зюндерт. На виготовлення фантастичних скульптур йде не менше мільйона квітів.

Сотні фірм, які вирощують квіти, кожен рік намагаються придумати нові незвичайні композиції з хризантем і лілій, жоржин і фрезій, і звичайно троянд і тюльпанів.

А переможцем цьогорічного параду визнана флористична композиція "Dangerous Transportation” (Небезпечний транспорт) — зображення червоного китайського дракона.

 Безумовно, таке креативне квіткове різноманіття не може залишити байдужим. А от на сайті http://donpion.ua/ ви не знайдете монументальних флористичних скульптур, зате можете придбати чудові букети, і вишукані квіткові композиції на любий смак. Погодьтесь - це ідеальний подарунок каханій людині, а також прекрасний варіант святкового оформлення.

 


Парад квітів - унікальне видовище, під час якого по вузьких вуличках містечка урочисто проходять автомобілі з величезними інсталяціями-об'єктами, створеними з живих квітів. Від архітектурних споруд розміром з невеликий будинок, до химерних анімованих ляльок, птахів і різних тварин. Стиль фігур чимось нагадує міське графіті і при цьому володіє якимось особливим шармом. Різноманітність і винахідливість цих фігур просто не може не вражати, втім, як і їх розміри.

 


Щорічний парад квітів Corso Zundert проходить в Нідерландах вже 80 разів. Перший раз це квіткове свято з'явилося в 1936-му році і було присвячений найбільш знакової для Голландії моменту: кольорам. Захід щорічно проводиться в невеликому містечку Зюндерт, двадцять команд-добровольців з різних селищ конкурують за кращий дизайн параду. Велика частина квітів – це жоржини. З них створюють конструкції, причому навіть з рухомими елементами, з парадом йде оркестр.

 


 

 


Щороку близько 20-ти сіл регіону, які спеціалізуються на вирощуванні квітів, представляють свою інсталяцію і борються за звання переможця. Парад квітів супроводжується виступом запрошених оркестрів і артистів. Власне кажучи, з параду розпочинається фестиваль квітів. Парад квітів у Корсо Зюндерт щороку унікальний, так як жодна фігура не повторюється на наступний рік.

 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com