тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Портативний лазер ідеально вичищає іржу

Як відомо, іржа – головний біль багатьох механіків та слюсарів, від якої не так-то просто позбутися. Зараз існують численні засоби для боротьби з корозією, які зі змінним успіхом борються з цією бідою. Однак нещодавно був представлений портативний 1000-ватний лазер, що буквально за секунди змітає іржу, фарбу і все, що підлягає видаленню з металевої поверхні до її повного очищення...

 

Як відомо, зараз лазери в дуже різних областях. Для прикладу, ось тут http://www.laserliner.com.ua/ ви дізнаєтесь про застосування лазерних нівелірів, рулеток, інших приладів.

Описуваний в даній статті пристрій називається P-Laser QF-1000. Він розроблений фахівцями бельгійської компанії P-Laser і призначений для підготовки та очищення поверхні металу до подальшої обробки. Інструмент призначений в першу чергу для промислового застосування. Наприклад, подібна обробка потрібно перед роботизованим зварюванням. Варто зауважити, що цей ручної лазер досить дорогий — вартість 50-ватної версії становить 47800 євро.

Як це працює? P-Laser QF-1000 використовує короткі лазерні імпульси, спрямовані на металеву поверхню. Бруд і різні оксиди під дією енергії імпульсів випаровуються, при цьому ідеально очищена металева поверхня залишається недоторканою і готової до подальшої обробки. Це здасться неймовірним, але лазер не заподіює ні найменшого шкоди тілу людини.

А ось відео, яке красномовно демонструє вийняткові можливості цієї чудової установки

А ось ще новина по темі лазерних технологій. Найближчим часом ВМС США випробують бойовий лазер потужністю 150 кВт Накачування лазера буде проводитися за допомогою електрики, сама лазерна установка складається з модуля з лазерним генератором, літій-іонних акумуляторів і системи рідинного охолодження.

Для випробування лазера планується задіяти ескадрений міноносець Paul F. Foster (DD-964). Тактичний бойовий лазер має широкий спектр застосування: він може засліплювати оптику бойової техніки, боротися з безпілотниками і малими кораблями. До речі, американські військові вже використовують бойові лазери: 30-кіловатної установкою озброєний десантний корабель ВМС США USS Ponce, який зараз знаходиться в Перській затоці.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com