тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Xiaomi Mi Smart Fan — розумний вентилятор

Хочемо порадувати фанатів Xiaomi черговим гаджетом з серії "Розумний будинок", а саме представити кращого друга й помічника влітку – розумний вентилятор Mi Smart Fan...

 

 

Mi Smart Fan є частиною екосистеми Mi Smart Home Suite. Виробництвом вентиляторів займеться компанія Zhimi – одна з численних фірм, що входять в групу компаній, що належать Xiaomi.

Інженери компанії провели дослідження в області потоків повітря і на підставі проведеного аналізу результатів роботи розробили особливу конструкцію, яка дозволить насолодитися ідеальним по комфорту для людини подувом вітру. На відміну від традиційних вентиляторів Mi Fan не тільки віє, але й здатен охолоджувати. До речі, в магазині Vent ви можете придбати ефективні вентиляційні установки різної потужності.

У роботі вентилятора Xiaomi Mi Fan використаний безщітковий двигун постійного струму, завдяки якому ККД роботи становить 85-90%, зазначений двигун сприяє зниженню виділення тепла і більш тривалій роботі вентилятора від одного заряду акумулятора.

 


Так-так, Ви не помилилися, Mi Fan оснащений акумулятором, який дає можливість використовувати вентилятор далеко від розетки. Вентилятор Xiaomi буде так само незамінний в місцях, де часто відключають електрику. Від однієї зарядки акумулятора, вентилятор Mi Fan здатний пропрацювати до 16 годин, а завдяки вазі приладу, що становить 3.4 кг, Ви з легкістю зможете брати вентилятор з собою на природу або на дачу, в найспекотніший час року.

Крім наявності можливості працювати автономно, вентилятор Xiaomi Mi Fan б'є рекорди в показниках безшумної роботи. Тестова лабораторія Xiaomi повідомляє про показник 29 дБ.

Ще однією ключовою особливістю вентилятора Mi Fan, яка виділяє його серед конкурентів, є можливість управління ним дистанційно, за допомогою смартфона. Ви зможете регулювати напрямок потоків повітря, кута обертання вентилятора, вибирати швидкість, налаштувати таймер і т. д.

 


За допомогою програми Mi Smart Home Suite так само можливо налаштувати сценарії роботи вентилятора, залежно від того, що відбувається в квартирі. Наприклад: при використанні датчика Xiaomi на відкриття/закриття, що входить до складу "Розумний будинок", вентилятор буде вмикатися/вимикатися автоматично, коли Ви прийшли додому або йдете з дому.

Ну і крім вищеописаного на відміну від кондиціонера, вентилятор є екологічно чистим приладом, що не приносить абсолютно ніякої шкоди природі та людині.

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com