тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Самозашнуровувані кросівки від Nike вийдуть в листопаді

Хайді Бургетт (Heidi Burgett), PR-директор компанії Nike, розсекретила дату надходження в продаж самозашнуровуваних кросівок HyperAdapt 1.0. Вони з'являться 28 листопада 2016 року в деяких роздрібних магазинах Nike в США...


Восени минулого року Nike презентувала головному герою легендарної трилогії «Назад в майбутнє» Майкла Джей Фоксу справжні кросівки з функцією автоматичної шнурівки, точно такі ж, як у фільмі. Тоді ж компанія натякнула, що має намір і далі розвивати нову технологію з метою її подальшого застосування в нових моделей спортивного взуття.

Через приблизно півроку Nike показала, що просто так слів на вітер не кидає і представила Hyperadapt 1.0 – споживчу версію культових кросівок з автоматичною шнурівкою, але забула згадати важливу деталь – дату початку продажів. А от чудові кеди converse all star можна на converse.co.ua придбати хоч зараз!

На днях стало відомо, що в США кросівки Nike Hyperadapt 1.0 з автоматичною шнурівкою можна буде придбати в деяких магазинах компанії, починаючи з 28 листопада. У скільки обійдуться кросівки майбутнього – поки невідомо, але сума явно буде пристойною, особливо якщо врахувати технологічну складову і історію розробки продукту, описану в недавній статті на Wired.

 


Як повідомляється, кожен кросівок оснащений вбудованою системою шнурівок, виготовлених з волосіння, і спеціальним сенсором, розташованим в підошві. Завдяки спеціальним високоінтелектуальним алгоритмам взуття автоматично підлаштовується під ногу власника, забезпечуючи оптимальний рівень комфорту і стійкості. Крім того, збоку є дві спеціальні кнопки, за допомогою яких можна підсилити або послабити шнурівку. LED-вставки в підошві служать для оповіщення про низький заряд батареї (а як ви думали працює механізм? І так, тепер доведеться заряджати ще й кросівки) і роботі механізму.

До речі, що стосується автономності, заряджати кросівки потрібно буде кожні два тижні. Повна зарядка буде займати близько трьох годин. В комплект поставки входить спеціальний зарядний пристрій, в який вбудований магніт, аналогічний тому, що використовується для підзарядки годин Apple Watch. Залишається відзначити, що товсті нейлонові шнурки, які можна побачити на зображеннях та відео, – лише для краси. Хоч вони і затягуються, вони не відіграють ніякої ролі в утримуванні кросівок на ногах.

 


 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com