тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Портативна кавоварка-термос для тих, хто не сидить вдома

Серед суєтного дня деколи так хочеться випити чашку запашної кави, але перебуваючи в метро або в автомобілі зробити це досить проблематично. Порятунком для кавоманів може стати портативна кавоварка, яка не тільки приготує каву, але і збереже її гарячою протягом дня.

 

В останні роки все більшу популярність набирають пристрої, які можна було б класифікувати як «мобільні». І це зрозуміло - темп сучасного життя такий, що навіть найзвичайнісінькі, здавалося б, побутові речі повинні бути завжди під рукою. Одна з найпопулярніших речей у автомобілістів – термос, який спочатку замислювався як річ для комфорту поза домом, донедавна мав один серйозний недолік – щоб його наповнити, попередньо потрібно заварити чай або каву в домашніх умовах.

Вирішити цю проблему покликаний пристрій Mojoe. По суті, Mojoe є гібридом між звичайним термосом і мобільною кавоваркою. Пристрій попередньо заправляється бутильованою водою, а також цукром і кавою. Після цього починається процес варіння, який займає кілька хвилин. В ході приготування вода нагрівається до 93 градусів за Цельсієм.

 


Якісною відмінністю Mojoe від інших пристроїв подібного роду є те, що варити термос може не тільки каву, але і різні сорти чаю. Варто відзначити Mojoe не тільки готує гарячий напій, але і підтримує його температуру на прийнятному рівні на протязі всього дня. Досягається це не лише за допомогою класичної термоізоляції, але і за рахунок додаткового нагріву спіралі, яка періодично підігріває рідке вміст.

Пристрій обладнаний двома літій-іонними акумуляторами високої щільності. Зарядка пристрою займає не більше 30 хвилин від мережі. Сам термос легко поміщається в сумку, що дозволяє завжди тримати його під рукою. Особливо корисний пристрій, безумовно, буде в зимовий час.

 


Відносним недоліком гаджета є порівняно невеликий об'єм резервуару для кави або чаю – всього 250 мг. У даний момент Mojoe знаходиться на етапі краудфандинговая компанії. В залежності від виду і комплектації набору, гаджет буде коштувати від 70 до 80 доларів США.

 

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com