тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Lightning-кабель ZUS: суперміцний, з довічною гарантією

Нові технології та адаптери надихають на нові ідеї не лише виробників смартфонів, але і творців аксесуарів, яким не чужі інновації та оригінальні рішення. Особливе місце серед всіх аксесуарів до пристроїв відводиться USB-кабелів, що мають схильність приходити в непридатність...

 

 

Але герой цієї статті — точно не слабак! Попри всю його абсолютну функціональність щодо прямого призначення, він здатний (у всякому разі так стверджують розробники) відбуксирувати куленепробивний автомобіль вагою понад 2 тонни.

Lightning-кабель, що йде в комплекті з новеньким iOS-девайсом – аксесуар дуже недовговічний. Термін експлуатації варіюється від декількох місяців до декількох років. А потім потрібно готувати чергові 30-50 гривень і так по колу. Хлопці з компанії nonda пропонують підтримати свій проект в рамках Indiegogo і придбати Lightning-шнурок c довічною гарантією.

Чим ZUS Kevlar відрізняється від тисяч подібних аксесуарів? Він виконаний з високоміцного кевлара і готовий до будь-яких випробувань. Міцність цього пара-арамідного волокна в п'ять разів вище сталі. Це кевлар. І цим все сказано!

 


В ході випробувань ZUS Kevlar піддавали множинним вигинам, використовували, як зазначено вище, в якості троса для автомобіля, переїжджали колесами, піднімали гирі – він впорався зі всім. Для зручності інженери спроектували «Г»-подібний штекер.

Передбачено три варіації ZUS Kevlar: з портом Lightning, microUSB і USB-C. Розробники дають довічну гарантію на свій аксесуар і готові обміняти кабель при виникненні яких-небудь проблем. Вартість кабелю становить $15, а перші поставки заплановані на листопад поточного року.

Поки що проект знаходиться на стадії збору інвестицій (до закінчення дії кампанії ще 22 дні), говорити про якості аксесуара складно. Варто зазначити, що нерідко з майданчиків KickStarter і IndieGoGo виходить товар, кардинально відрізняється від обіцянок розробників. З «довічною гарантією» теж не все так прозоро, адже якщо компанія розпадеться, витрачених коштів ніхто не поверне.

 


Если вам требуется протокол испытаний кабеля, а также другие услуги в сфере сертификации продукции, обращайтесь в РСЦ.


Теги:
 

Коментарі  

 
0 # Гаджет 24.09.2016 21:55
Спасибо за статью
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитувати
 
 
0 # Олександр 05.11.2016 16:44
Дякую за інформацію, якраз мені потрібен був надійний кабель
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитувати
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com