тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Марихуана допоможе лікувати безпліддя у чоловіків

Як відомо, куріння марихуани може чинити негативний вплив на сперму, але нове дослідження показує, що так званий рецептор марихуани може стати ключем до підвищення фертильності для чоловіків...

 

 

Італійські вчені з Римського університету встановили, що рецептор каннабіноїдів, званий CB2, допомагає регулювати створення сперми. Отримані дані говорять про те, що хоча зловживання марихуаною призводить до погіршення якості сперми у чоловіків, втім за допомогою цієї рослини можна розробити терапевтичну стратегію для лікування чоловічого безпліддя. Отож, замовляйте семена марихуаны на hohlandseeds.com, якщо бажаєте збільшити свою чоловічу силу!

За словами експертів, можливість поліпшення чоловічої фертильності є однією з важливих проблем сучасної охорони здоров'я, оскільки безпліддя зачіпає до 15% пар, від 20% до 70% випадків безпліддя пов'язані з поганою якістю чоловічої сперми.

У ході дослідження вчені обробляли три групи мишей різними сполуками протягом 2-3 тижнів. Першу групу обробляли специфічними активатором рецептора CB2, другу групу обробляли специфічним інгібітором (сповільнювачем) рецептора CB2, а третя група отримувала сольовий розчин і служила в якості контрольної групи. Група, що одержувала обробку активатором рецептора CB2, показала прискорення процесу сперматогенезу (утворення сперми), у той час як група, яка була оброблена інгібітором рецептора CB2, продемонструвала більш повільну швидкість цього процесу.

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com