тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Надихаючись навколишнім ландшафтом: заміський котедж у формі дюни

На березі Балтійського моря на території заповідника Папе (Pape) розташований оригінальний заміський котедж. Проектуючи його форму, архітектори надихалися обрисами дюн, що зустрічаються в тій місцевості. Всі вікна звернені в бік моря, дозволяючи господарям розслабитися після суєти мегаполісів.


А от пасивний канадский дом виробництва BAUEN HAUS, виконаний з інноваційних СИП панелей відмінно зарекомендував себе у наших умовах.

 


Отож, нещодавно дизайн-студія Archispektras реалізувала проект заміського будинку під назвою Dune, розташованого в латвійському регіоні Папе з видом на Балтійське море.

Конструкція характеризується наявністю різких геометричних ліній, контрастних з пишною зеленню навколишнього ландшафту. При цьому основними кольорами фасаду будинку були обрані натуральні деревні відтінки. Площа будинку становить 175 квадратних метрів. Споруда має довгасту форму, тому одна функціональна житлова зона послідовно перетікає в іншу. До того ж всі вікна виходять на Балтійське море.

 


Камін, прикріплений до стелі, виступає в якості роздільника між вітальнею і їдальнею. До того ж акцент на вертикальних лініях робить стелю візуально вищою. Натуральна деревина, використана в обробці будинку, робить мінімалістський інтер'єру більш затишним.

Форма дюн надихнула не тільки латвійських архітекторів. У Великобританії перебуває не менш оригінальний будинок з нестандартною дахом, що нагадує кутасті насипи. Втім, про цей будинок ми розповімо пізніше.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com