тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Espresso Veloce: 12 циліндрів кави

Автомобілі-дивани? Автомобілі-столики? Автомобілі-абстрактні скульптури? Набридло, намозолило очі, а до того ж остаточно зіпсувало основну ідею: тачка повинна давати драйв, а який драйв може бути в лежанні на дивані? Ось чому ми з величезним задоволенням представляємо вам арт-об'єкт Espresso Veloce - могутній 12-циліндровий агрегат з виробництва... кави!

 

Не дуже зрозуміло? А все просто! Адже кофеїн ззовні, як і адреналін зсередини, приносять нам той самий драйв, без якого життя стала б нудним і сірим. Втім, достатньо пустослів"я, переходимо до опису цього крутого девайсу.

Отож, інженер-механік з Йоганнесбурга Паоло Мастроджузеппе, який відкрив невелику інженерно-технічну компанію Super Veloce, три роки працював над створенням незвичайної кавомашини. Будучи пальним шанувальником гонок «Формули-1», він надихнувся формами восьми-, десяти - і двенадцятициліндрових двигунів болідів.

Корпус кавомашини, який представляє собою модель двигуна в масштабі 1:50, скрупульозно збирався вручну, а деякі деталі (наприклад, циліндри) замовлялися на тому ж заводі, де виробляють начинку болідів.

 


Працюючий на звичайних одноразових капсулах, Espresso Veloce одночасно може наповнювати від 8 до 12 чашок — в залежності від кількості циліндрів. Через «маслоприйомники» можна заливати граппу або коньяк.

Корпус Espresso Veloce Titano збирається зі сплаву титану і сталі, при цьому клієнт може вибрати один з шести кольорів: блакитний, золотий, чорний, помаранчевий, червоний, сталевий або їх комбінацію.

Найбільша з титанових кавоварок коштує в середньому $13 тис., кожна з яких виготовляється тільки на замовлення. Аналогічний примірник з карбоновим покриттям вже коштуватиме $15 тис. Їх виробництво обмежено 380 моделями. Найдорожчою Espresso Veloce стала Aurum 18 ct, зібрана з чорного нікелю, хірургічної сталі, жовтого і білого золота. Ціна однієї машини (з десяти існуючих) — від $35 тис.

 


Дизайн-бюро обіцяє випустити всього 500 Espresso Veloce - напевно, по штуці кожного з босів автоконцернів, а решту - в музеї дизайну. Але чим чорт не жартує - може, і на нашу частку дістанеться?

 


Компания Coffee-in предлагает качественные профессиональные кофемашины для бара, кофейные автоматы, сопутствующие аксессуары, а также разнообразные виды и сорта кофе.


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com