тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

VIA 57 West: Нью-Йоркська піраміда з внутрішнім парком

По проекту данського архітектурного бюро BIG (Bjarke Ingels Group) на березі річки Гудзон було зведено досить незвична для Манхеттена (та й Нью-Йорка в цілому) житлова висотна будівля — 142-метровий будинок VIA 57 West у формі тетраедра з великим зеленим садом, прихованим у дворі...

 


Будівля являє собою гібрид європейського багатоквартирного будинку і нью-йоркського хмарочоса, типів архітектури, які до тих пір ставили в одному реченні в зв'язці «або-або». Оскільки будинок помітно відрізняється від традиційних сусідніх хмарочосів, архітектор проекту Бярке Інгельс придумав для нього новий термін — «courtscraper» (від англ. «courtyard» — внутрішній двір і «skyscraper» — хмарочос).

 


Три кути дому розташовані порівняно невисоко, а четвертий злітає вгору, через що чого будівля VIA 57 West схожа або на спотворену піраміду, або на скляний шпиль залежно від точки огляду.

Внутрішній сад, спроектований ландшафтною студією Starr Whitehouse, засаджений 47 видами місцевих рослин і точно повторює пропорції Центрального парку, що знаходиться неподалік, тільки в тисячу з гаком разів менше (2000 м2 проти 3,41 км2). Сад відкриває вид на Гудзон, що дозволяє низькому західному сонцю безперешкодно заливати і будинок, і двір своїм світлом.

 


На 34 поверхах будинку будуть розташовані 709 квартир у 138 варіантах планування (таке вимушене різноманітність получається через унікальну форму будівлі), діапазон варіюється від крихітних студій до просторих квартир з чотирма спальнями, але всередині кожної пропозиції чимало інших модифікацій.

 


Так, студія з двома спальнями може включати два балкона в залежності від її розташування. Звідси зрозумілий і широкий розкид цін на оренду — від 3 000 до 16 000 доларів в місяць. Незважаючи на різницю у вартості, кожна квартира обладнана сучасною побутовою технікою, аж до сушіння білизни, а дизайн всіх апартаментів виконаний з стійких екологічних матеріалах і спланований так, щоб зберігати чисту воду, зменшувати витрати енергії і в цілому дбати про довкілля та добробут мешканців.

Вікна від підлоги до стелі зроблені з високоміцного скла, підлога встелена дубовим паркетом, кухня оздоблена білим кварцовим каменем, а ванна обладнана сантехнікою, зробленою на замовлення.

 


Крім мініатюри Центрального Парку у дворі, відчуття, що VIA 57 West претендує на роль власного міста в місті посилює і розвинена інфраструктура будинку: просторі зони відпочинку, тераса з видом на річку, гриль-зони, фітнес-зал, басейн, баскетбольний майданчик, дитяча ігрова кімната, кінотеатр, бібліотека і навіть окрема кімната для гри в покер, все розташовує до того, щоб місяцями жити не виходячи з дому і не відчувати себе в чотирьох стінах.

 


Чисте повітря, море зелені, тиша, затишок - що ще можна краще придумати для комфортного проживання, а особливо коли мова йдеться про такий сучасний динамічний мегаполіс як Київ! Ось ваше житло мрії - комфортабельні квартири в ЖК Сонцтаун, а щодо ціни, ви будете приємно здивовані!


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com