тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Pixel Building як зразок енергоефективності і високої естетики

Те, що зображено на фотознімку, зовсім не картинка, оброблена майстром фотошопа. Це Pixel Building («Будинок з пікселів») - даний офісний будинок, будівництво якого було нещодавно завершено в Австралії на місці колишньої пивоварні в Мельбурні.

 

 

Будинок спроектований архітектурним бюро Studio505 і являє собою високий зразок використання поновлюваних джерел енергії.

 


За словами представника компанії, яка працювала над створенням цього архітектурного проекту, енерговтрати будуть компенсовані вітровими турбінами і великими фотогальванічними (сонячним) батареями, встановленими на даху. Крім цього, будуть нейтралізовані всі викиди вуглекислого газу, які будуть утворюватися при його експлуатації, завдяки великій кількості зелені, висадженої на спеціальних підвіконнях.

Найбільш виразний елемент Pixel Building - це барвиста фасадна обробка, так звані "пікселі". Система, що складається з темних жалюзі і панелей сонячних батарей, перетворена в елемент декору, який надає споруді індивідуальний неповторний вигляд.

Чотириповерхову будівлю Pixel Building вже назвали «офісом майбутнього». Вона стало прототипом комерційного будівлі, яка є цілком автономним. Проект отримав вищий бал за 100-бальною «зеленою системою», а крім цього заробив 5 додаткових балів за досягнення вуглецевої нейтральності.

 


«Будівля з пікселів» можна вважати еталоном енергоефективних технологій і прикладом ефективних відновлювальних джерел енергії.

На даху споруди крім сонячних батарей встановлені спеціальні резервуари, в яких збирається дощова вода. Цих запасів води цілком достатньо для потреб будівлі: починаючи від води в каналізаційній системі будівлі і закінчуючи водою, необхідною для прибирання офісів. Мінімізувати потребу будинку у висвітленні дозволяє енергоефективний дизайн, природне освітлення та природна вентиляція.

 


В современном жилищном строительстве изделия из пенопласта получили широкое распространение в качестве отличного звуко- и теплоизоляционного материалла. Помимо этого они являются и замечательным фасадным декором, благодаря которому здание обретает неповторимый изысканный облик.


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com