тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Компанія Vestas запустила першу в світі турбіну вітрогенератора з 12 лопатями

Транспортування і монтаж конструкції вітряного генератора становить досить значну частину капітальних витрат, яка спричиняє суттєве збільшення вартості вироблюваної електроенергії. Для вирішення цієї проблеми данська компанія Vestas створила вітрогенератор, в конструкцію якого входить чотири турбіни, кожна з яких має по три лопаті...

 

 

Конструкція цієї споруди, яка має 12 лопатей в цілому, була розроблена спільно з фахівцями датського Технічного університету (Technical University of Denmark), а буквально нещодавно цей вітрогенератор виробив свої перші кіловат-годин електричної енергії.

На одній башті вітрогенератора, на спеціальних поперечних елементах, встановлені чотири турбіни генератора з трьома лопатями кожна, що є традиційним рішенням для цієї області. Верхня точка 12-лопатевого генератора підноситься над поверхнею землі на висоту 74 метри.

 


Для виготовлення дослідного зразка вітрогенератора, знімки якого можна побачити на наведених тут зображеннях, компанія Vestas використовувала відреставровані лопаті, зняті з генераторів, виготовлених в 1990-х році.

Мультироторна конструкція вітрогенератора вимагає, крім усього іншого, чіткої синхронізації обертання всіх роторів. Це необхідно для підтримки балансу з метою зниження навантажень на центральну стійку, і для запобігання зіткнення лопатей. Саме тому компанія Vestas використовувала колишні у вживанні лопаті, у цьому випадку аварія, яка може відбутися при наладці установки і налагодження програмного забезпечення, не призведе до істотних фінансових втрат.

"Зараз ми проводимо перевірку і налагодження різних функцій програмного забезпечення єдиної комп'ютеризованої системи управління" - пишуть представники компанії Vestas, - "Вітрогенератори такого нового типу дозволять поставити енергію вітру в один ряд з енергією, що видобувається при спалюванні вугілля або природного газу. А до 2020 року 10 відсотків вироблюваної в світі електроенергії буде припадати на енергію вітру".

 


Если вам требуется купить бензиновый генератор, советую ознакомиться с предложениями от компании VIR-ELECTRIC. В наличии имеется оборудование разной мощности от ведущих мировых производителей.


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com