тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Xiaomi представила розумну пральну машину MiniJ

Компанія Xiaomi широко відома на мобільному ринку. Але інтереси китайського виробника не обмежуються одними смартфонами, і корпорація випускає чимало іншої цікавої техніки, включаючи літаки, велосипеди і навіть парасольки. А днями представники Xiaomi представила компактну "розумну" пральну машину MiniJ...

 

 

Xiaomi MiniJ - це пральна машина барабанного типу з максимальним завантаженням в 2,8 кг, розроблена Xiaomi у співпраці з відомим виробником пральних машин і холодильників MINIJ. Вона має другий клас енергоефективності і відрізняється компактними розмірами 500 х 630 х 415 мм при вазі 34 кг і діаметрі люка в 340 мм.

Не відомо нічого на рахунок довговічності даної пралки, а от ремонт стиральных машин indesit найкраще замовляти в компанії "Мастер Сервис".

А з яких причин, все-таки, машина Xiaomi MiniJ є розумною? На це є відразу декілька пояснень. Для початку, вона цілком здатна самостійно в реальному часі підлаштовувати режими прання, грунтуючись на поточному стані знаходиться всередині неї білизни і тим самим економити воду, світло і порошок.

Крім того, це дозволить знизити час прання при слабкому забрудненні і збільшити його, якщо плями відпираються з проблемами.

 


Розробники зазначають, що машинкою Xiaomi MiniJ легко можна управляти прямо з екрану смартфона за допомогою спеціального додатка, де є можливість вибору режиму прання і тонкої настройки.

У пральній машині використовується інверторний двигун Amotec Kore DD з амортизаторами від компанії Suspa, відомої як постачальник амортизаторів для автомобілів Mercedes Benz E-класу. Xiaomi MiniJ підтримує 14 режимів прання і дозволяє нагрівати воду до температури 95 градусів Цельсія, стерилізуючи білизну на 99,99% і вбиваючи такі бактерії, як кишкова паличка і стафілокок. А управління пральною машиною здійснюється, в тому числі, за допомогою спеціального мобільного додатку.

На жаль, Xiaomi MiniJ навряд чи з'явиться за межами Китаю. Втім, як повідомляється, у Xiaomi MiniJ є шанс на міжнародний реліз, але тільки у випадку високого попиту на неї в КНР. Її вартість в Піднебесній складе 1499 юанів (230 доларів), а кошти на випуск нової пральної машини будуть збиратися на краудфандинговому майданчику.

 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com