тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Футуристичний садовий насос "Seed": пусти господарство "на самотік"!

Зрозуміло, що без води жити ніяк не можна. Городи, сади, газони завжди вимагають поливання, яке зазвичай здійснюється насосами. Можна, звичайно ж, додати трохи дизайну, стилю, технологій і креативності і ми отримаємо цікавий садовий насос "Seed", який самостійно впорається з водними проблемами вашого господарства...

 

 

Особливо приємно, що створив футуристичний садовий насос "Seed" наш співвітчизник - киянин Олександр Мукомел. На цей проект його підштовхнули спостереження за тим, які неергономичні сучасні насоси. Не дивлячись на те, що вони дуже зручні і здатні доставляти воду з джерела в необмежених кількостях, тим не менш, конструкція таких насосів передбачає значне споживання електренергії та й вигляд у них, чесно кажучи, не надто привабливий. А з того, що зараз пропонується, хочеться порекомендувати ефективні і економічні мотопомпи, представлені на сайті https://nasos-online.com/ru/motopompi/ компанії «Сантехтрейд групп»

Садово-огородній насос Олександра Мукомелова економить енергію за рахунок економії води. У той час як більшість насосів втрачають частину води через відсутність контролю за їх роботою, "Seed" дозволяє власникові самому встановлювати сумарну кількість води, швидкість її подачі, таймер вимкнення потужності та інші параметри.

 


Управління насосом здійснюється з допомогою оригінально дистанційного пульта. Таким чином, полив можна як то кажуть "пустити на самотік", лише іноді спостерігаючи за роботою приладу. Крім того, передбачена можливість щоденного повторення програми, що дозволяє і не залишити сад без уваги навіть на період відсутності господаря будинку. Насос сам простежить за вологістю.

Дизайн цього цікавого винаходу також продуманий до дрібниць, і назву дано не випадково. Насос за формою нагадує зелене насіннячко. За задумом творця, це повинно створювати у садівників або городників приємні екологічні асоціації, і спонукати до ще більшої турботи за садом, чи городом. А ще цей садовий насос куди більш ергономічний, ніж більшість існуючих на сьогодні моделей.

 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com