тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Як норвежець застряв на стільчику IKEA

Житель норвезького міста Алта Клаус Йорстад прославився в Facebook, поділившись своїм досвідом використання стільця популярного шведського бренду IKEA...

 

 


Продукция бренда IKEA заслужено пользуется огромным спросом среди людей по всему миру. Компания AIKEA.BY оперативно и качественно осуществляет доставку этой мебели по всей Белоруси, а чтобы заказать эту услугу, достаточно перейти на сайт компании и в несколько кликов сделать онлайн заказ требуемого товара.


 

 

Чоловік встановив предмет меблів (модель Marius) у себе в душі, щоб митися сидячи, так як у нього боліло коліно. Однак покупець не врахував деякі нюанси, пов'язані з особливостями дизайну даної моделі і властивостями людського тіла.

Справа в тому, що сидіння стільця мало круглі отвори. Коли чоловік роздягнувся і сів на табурет, то його геніталії провалилися в ці дірки. Після закінчення водних процедур норвежець спробував встати, але не тут-то було. Виявилося, що під впливом теплої води його тіло нагрілося і частини, що потрапили в дірки, збільшилися і міцно застрягли у виробі. Спроби звільнитися ні до чого не привели.

На щастя, норвежець згадав про закони фізики і вирішив вибити клин клином, включивши холодну воду. Після невеликого очікування, це спрацювало і він нарешті зміг вивільнитися.

Свої пригоди зі стільцем норвежець описав у гумористичному пості, який розмістив на сторінці IKEA в Facebook. При цьому, щоб нікого не бентежити згадкою статевих органів, він замінив їх назви морськими метафорами. Зокрема, чоловік називає свій пеніс "шкіпером", а яєчка - "двома матросами". На завершення розповіді він з іронією цікавиться у IKEA, чи доступний цей стілець в іншому кольорі.

Цікава публікація привернула увагу користувачів соцмережі. Всього за добу її переписали близько 12 тис. разів. Крім того, запис набрала 25 тисяч "лайків" і більше п'яти тисяч коментарів. Один з найбільш помітних коментарів залишили представники самої IKEA. Вони порадили норвежцю прибрати стілець з душу. "Якщо ж ви вирішите залишити його там, то переконайтеся, що ви добре одягнені під час наступної морської екскурсії", - порадили в компанії, використовуючи застосовану норвежцем морську тематику.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com