тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Бікіні на сторожі екології: винайдено купальник, який фільтрує воду

Американські вчені презентували інноваційний винахід - купальник, що фільтрує воду і поглинає з неї шкідливі речовини, поки його власниця плаває. Тепер представниці прекрасної статі можуть поєднувати приємне з корисним - насолоджуватися водними процедурами і одночасно сприяти очищенню водойми...

 

 

У двадцять першому столітті проблема забруднення вод світового океану вийшла на перший план. Тому брати Міхрі і Ченгіз Озкан (Mihri and Cengiz Ozkan) – професори Каліфорнійського університету, розробили дуже корисну і потрібну річ – екологічний купальник, який здатний очищати воду навколо себе.

Базовий шар бюстгальтера складається з надрукованого на 3D-принтері еластичного сітчастого матеріалу, що приймає форму тіла власниці бікіні. Сітка складена з непрозорих пластин, виготовлених з губчатого матеріалу "Sponge", за основу якого взята нагріта сахароза. Матеріал є водовідштовхувальним, але при цьому він має здатність вбирати шкідливі речовини. Поглинені токсини зберігаються в порах всередині матеріалу, тому вони не вступають в контакт з шкірою. Для того, щоб вилучити ці шкідливі речовини, необхідно нагріти губки до температури близько тисячі градусів за Цельсієм.

Не знаю чи припаде жінкам до вподоби така революційна розробка, зрештою в інтернет магазині http://lamareswimwear.com/ можна придбати чудові купальники на любий смак.

 


До речі, спочатку губка була розроблена зовсім не для створення інноваційних купальників, а для очищення води від забруднень. Цей матеріал здатний вільно пропускати воду, поглинаючи з неї шкідливі речовини. Раніше його використовували для очищення моря від розливів нафти та опріснення води.

Міхрі і Ченгіз Озкан стверджують, що вони хотіли знайти цікавий спосіб привернути якомога більше людей до проблеми забруднення навколишнього середовища: "Ми хочемо створити майбутнє, в якому кожен зможе сприяти очищенню водойм, просто відпочиваючи або займаючись спортом".

У планах творців незвичайного бікіні випуск серії таких самих екологічних чоловічих плавок, шорт, гідрокостюмів і купальних шапочок. Останнім часом турбота про чистоту навколишнього середовища хвилює все більшу кількість дизайнерів та брендів.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com