тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Жалюзі-ксилофон перетворюють вікно в музичний інструмент

Як часом можуть набриднути звуки з квартири сусідів, де дитина чи, може, дорослий намагається навчитися грати на музичному інструменті. А якщо звукоізоляція не дуже хороша, то вам доводиться це вислуховувати днями безперервно...

 

 

Але це ще витерпіти можна, а от якщо вдома чадо взяла в руки музичний інструмент. Коханій дитині все пробачиш, але діти не можуть зрозуміти, що після роботи болить голова, і хочеться відпочити. А тут ще дизайнери зі своєю черговою "мультифункціональної" ідеєю.

Наприклад, дизайнер Вільям Герлі (William Gurley), розробив музичні жалюзі, які в умілих руках перетворюються в ксилофон. Дані жалюзі-ксилофон можуть виконувати не лише свою пряму функцію - захист від надмірного сонячного світла і перегріву приміщень, але і дозволяють освоїти навички гри на ксилофоні. У ролі ламелі виступають спеціальні дерев'яні дощечки, постукавши по яким можна отримати такий самий звук, як від звичайного ксилофона.

Ламелі налаштовані певним чином, що на них реально виконувати досить складні мелодії, що досягається шляхом ретельного підбору товщини кожної планки. У комплект також входять молоточки, приєднані до шнурків, котрі керують опусканням/підйомом жалюзі. Правда, виникає питання про області застосування цієї екстравагантної розробки. Для офісу такі музичні жалюзі, мабуть, недоречні, так само як і в квартирі, де хочеться після робочого дня послухати тишу. Швидше за все, жалюзі-ксилофон припадуть до смаку дітям, але знову ж маленькій дитині буде складно до них дотягнутися, а підлітка навряд чи приверне цей ретро-інструмент. Крім того, страшно уявити «захват» сусідів від такого музикування.

 


Епатажний дизайнер рекомендує повісити жалюзі-ксилофон в дитячій кімнаті, щоб вони могли почати легко і невимушено долучатися до світу музики. Крім того, автору чомусь здається, що музикувати найкраще ввечері і вночі.

Швидше за все, жалюзі-ксилофон зможуть знадобитися для стилізованих інтер'єрів, наприклад, музичної кімнати, де зібрана колекція інструментів. Зрештою, купуючи дані жалюзі, людина нічим не ризикує. Якщо музичні здібності домочадців виявляться не на висоті, то жалюзі так і залишаться звичайним аксесуаром. Але якщо навички гри на цьому незвичному інструменті виявляться вам під силу, то коли за вікном депресивна погода, реально поліпшити настрій можна просто закривши жалюзі і постукавши по ламелі, витягуючи звуки, як при грі на цьому ксилофоні.

 


Компания ЕвроСтиль предлагает качественные плиссе, вертикальные, горизонтальные, рулонные жалюзи на окна разных размеров, конструктивных особенностей, цветовых решений.


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com