тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Ручне прання повертається: ультразвуковий гаджет для точкового запирання

Що робить людина, яка ненароком пролила собі на штани каву-чай-сік прямо на роботі, на засіданні або сидячи за клавіатурою? Звичайно ж, вона хутко біжить запирати одяг: тільки ручне прання врятує улюблений елемент гардеробу.

 

 

На жаль, не завжди таке запирання проходить успішно. Щоб допомогти справі, і був розроблений концепт ультразвукового гаджета для ручного прання, який швидко і ефективно вичистить найзабрудненішу ділянку одягу і заощадить воду, пральний порошок і час.

Творець цього гаджета, умовно названого Wave Washing ("хвильова прання") - корейський дизайнер Kim Min Seok, справжній фонтан ідей, чудернацьким винаходам якого, від катамарана-всюдихода до охайної собаки-робота, ми не раз присвячували статті.

Корейський новатор звернув увагу на той факт, що одяг часто перуть тільки для того, щоб видалити якусь одну, особливо гидку пляму. Але навіщо для цього виливати купу води, витрачати пральний порошок і електроенергію, якщо просто можна відвідати химчистку "Апетта", там точно швидко і якісно впораються з будь-яким забрудненням.

А можна і вдатися до допомоги ось такої спеціальної маленької машинки.

 


Концепт гаджета, який дозволяє прати вручну, працює на ультразвукових хвилях. Такі машинки вже є в ужитку, але, як правило, їх ефективність залишає бажати кращого, тому що з їх допомогою намагаються випрати всю річ. Пристрій Wave Washing концентрує всю силу ультразвуку на певній ділянці; від вас вимагається лише політ його невеликою кількістю води і водити робочою частиною Wave Washing.

Таке ручне прання, звичайно, набагато приємніше традиційного, тому що не роз'їдає руки пральним порошком (він взагалі не використовується). Після очищення забрудненої ділянки одягу (наприклад, залитої вином сорочки, або штанини з кпятном від піци) гаджет тут же просушит його струменем гарячого повітря. Це особливо корисно при форс-мажорів на нарадах.

Звичайно, гаджет для ручного прання не стане конкурентом сучасним пральним машинам, які здатні випрати все за один раз; але ось в особливо важких ділянках Wave Washing допоможе. Його по достоїнству оцінили на конкурсі Electrolux Design Lab-2015, включивши в число фіналістів - не виключено, що шведський гігант побутової техніки всерйоз зацікавиться концептом.

 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com