тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

eLi14 - найефективніший у світі електричний автомобіль

Не так давно команда компанії TUfast Eco Team удостоїлася честі потрапити до Книги рекордів Гіннеса як творців найефективнішого електричного автомобіля в світі, продемонструвавши, що для здійснення достатньої кількості роботи потрібно не так вже й багато електричної енергії.

 

 


Знакомая многим ситуация: уж очень понравился автомобиль, а денег на покупку не хватает. Что же делать, брать кредит в банке под грабительские проценты? Советую почитать отзывы о покупке в группах АвтоТак, кое-кто категорически заявляет, что это очередной развод, другие уверены в очевидной выгоде, и цивилизованом европейском подходе к вопросу приобретения авто. Кто же прав?


 

Автомобіль-рекордсмен, який потрапив до Книги, є модернізованим варіантом автомобіля eLi14, спочатку створеного для участі в еко-марафоні Shell 2014 року. А для збільшення ефективності свого дітища члени команди використовували модернізовані контролери, обмотки електродвигунів, намотані срібним дротом, інноваційні підшипники, що знижують тертя і безліч інших технічних рішень.

Зробивши кілька випробувальних заїздів, під час яких була зроблено більш точне регулювання і калібрування систем, автомобіль eLi14 здійснив заїзд, під час якого він продемонстрував ефективність 1142 км/квтг (710 милі/квтг). Підрегулювавши ще контролер швидкості, і змінивши трохи тиск в шинах, автомобіль відправився на рекордний заїзд, показавши ефективність 1232 км/квтг (765.53 милі/квтг).

 


Така ефективність еквівалентна витраті палива на рівні 0.009 літра палива на 100 кілометрів, і це означає, що теоретично такий електромобіль зможе проїхати 10 956 кілометрів на одному літрі 95-го бензину.

Команда TUfast Eco Team складається із студентів, випускників та викладачів Технічного університету з Мюнхена (Technical University of Munich), і ця команда є постійним учасником марафону Shell Eco Marathon з 2011 року. Крім виступів у категорії електричних автомобілів, частина команди кожен рік виступає в категорії з двигунами внутрішнього згорання і в змаганнях Formula Student.

І на закінчення слід зазначити, що рекордний заїзд проводився під пильним наглядом суддів комітету Guinness World Record на випробувальній трасі, люб'язно наданій в розпорядження студентської команди компанією Audi. Цілком можливо, якщо заїзд проводився б на трасі університетського містечка, що має гіршу якість, новий рекорд встановити не вдалося.

 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com