тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Арабський вибух мозку: гіперкар потужністю 5000 к. с.

Вперше засвічений на автошоу в 2013 році, гіперкар Devel Sixteen залишається великою тпємницею до цих пір. Багато хто навіть вважали, що це фейк. Як заявляють розробники з маловідомої компанії з ОАЕ Defining Extreme Vehicles Car Industry, машина оснащується неймовірним 5000-сильним двигуном і здатна розвивати швидкість 560 км/год, розганяючись від 0 до 100 км/год всього за 1,8 секунди.

Благо, що шини дозволяють набирати таких показників!

 


Заяву про те, що машина оснащена мотором потужністю 5000 к. с., більшість сприйняв скептично, до того часу, коли до цієї справи не взялись американці. Двигун для цього монстра два роки розробляла фірма Steve Morris Engines (SME). Мотор 16-циліндровий з V-подібною компонуванням. Чотири турбокомпресора високого тиску, як заявляється, будуть підвищувати потужність до 5000 к. с. Для повсякденної їзди доступні перемикаються режими двигуна 1200 і 2500 к. с.

 


Перший робочий прототип двигуна вже був випробуваний на динамометрическом стенді. Він показав неймовірні 4515 кінських сил і 4766 Нм, і це був межа не мотора, а вимірювальної апаратури.

Відеоролик дозволяє розглянути Devel Sixteen в статиці і послухати монструозний V16 в дії.

 

Алюмінієвий двигун має по два клапани на циліндр і оснащений чотирма турбокомпресорами. Найбільша потужність видається з 6900 об/хв, а потяг — з 6600. Тестове обладнання змогло навантажити мотор лише на 4515 л. с. і зафіксувати крутний момент в 4771 Нм. Таким чином, межа, на яку розраховували творці мотора з американської контори Steve Morris Engines, не була досягнута, але і поточні цифри, прямо скажемо, вражають!

Араби були від машини в захваті, чим вселили в американських розробників оптимізм, і ті з ще більшим ентузіазмом продовжили підготовку дорожнього монстра до дрібносерійного виробництва.

Кузов гіперкару виготовлений з вуглеволокна і встановлений на алюмінієвій рамі, змонтованої навколо углеволоконного монококи. Дизайн зовнішнього вигляду проектувався з оглядкою на винищувач F-16. Звичайно, ж нам, простим смертним, цей розкішний концепт недоступний, втім, можна порадити сайт новая доска бесплатных объявлений, там можна собі знайти по доступній ціні досить пристойний автомобіль.

Цінник на монструозний Devel Sixteen поки не озвучено, але, за словами топ-менеджера компанії, вже є перші замовники. Поява робочого мотора дозволяє стверджувати: автомобілю Devel Шістнадцять - бути!

Однак, залишається досить багато «вузьких місць» в конструкції. Гіперкару потрібна нова коробка передач і покришки, здатні витримати заявлену швидкість в 560 км/ч.

 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com