тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Люмінесцентні фотошпалери Startonight Mural Wall Art

Урбанізація призвела до активного прагнення людей прикрасити свій будинок зображеннями живої природи в тому чи іншому форматі. У вигляді картин, фотошпалер, фальш-вікон або навіть розмальованих вручну фресок, відповідно, з використанням класичних полотен, шпалер, фарб.

 

 

Ось, для прикладу, подивіться тут обои bn international denim, погодьтесь - чудовий варіант оформлення вишуканого стильного інтер"єру на любий смак!

Або ось приклад застосування сучасних оригінальних технологій – як у випадку зі світними стікерами румунського бренду Startonight, що виготовляються за технологією Ecolight luminous.

Пейзажі із зображеннями чудової алеї з нависаючими гілками зелених дерев, з видом засніжених сільських будинків, узбережжя з блакитний морською водою або стіни зеленого бамбука з пробиваючими крізь щільні зелені стебла променями сонця – ці та десятки інших дизайнів для оформлення стін доступні в асортименті незвичайних фотошпалер Startonight Mural Wall Art. І всі вони наділені цікавою особливістю: здатністю накопичувати протягом дня енергію сонячного світла, і світитися вночі, віддаючи її в темний час доби.

 


Згідно анонсу, люмінесцентні властивості зображень мають необмежений термін дії, і, отримавши протягом дня досить енергії – а клеїти їх бажано на добре освітлену у світлий час доби стіну, вночі світяться до 8 годин.

Виготовляються такі фотошпалери з використанням спеціальної нетоксичної біологічно розчинної пасти на друкарських верстатах HP Latex. Вони мають різні розміри, і пропонуються у вигляді єдиної картини, що наноситься на стіну з 5-10 аркушів. Або візуально розділені на кілька частин – у вигляді вікна, що складається з декількох стулок.

 


Коштують такі шпалери в середньому, в залежності від розмірів картинки, від $100 до $300.

Втім, природні пейзажі – не єдина тематика, доступна в асортименті фотошпалер трансільванського бренду Startonight. Любителі техніки знайдуть там стильно оформлені зображення крутих авто, літаків і байків. Фанати тваринного світу – своїх улюбленців. Історична, фантастична, літературна – всі ці тематики присутні там. І не тільки у вигляді шпалер. За технологією Ecolight luminous з ефектом світіння в темряві виготовляються і невеликі картини, і навіть сувеніри самого різного дизайну і стилю.

 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com