тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Квіткова вежа в Парижі

Сад як живий організм... За великим рахунком, у цьому і полягає сенс присутності рослин в нашому житті — насамперед вони його прикрашають...


Згідно з останніми дослідженнями, працівники офісів у будівлях із сертифікатом LEED, може, і мають корпоративну гордість і почуття задоволення від самого цього факту, але щасливішими не стають. Тому що щасливими нас робить аж ніяк не енергоефективність, а сама присутність чогось живого і справжнього поруч з нами. Саме про це — чудові ексклюзивні проекти француза Едуард Франсуа.

У Львові теж багато оригінальних красивих будинків, а на сайті http://arenda-24.com/lvov/ можна вигідно арендувати у них житло на любий смак.

 


Ще в 2004 році, в рамках великого проекту регенерації району в 17-му окрузі Парижа, за який відповідав Крістіан де Портзампарк, Едуард побудував Tower Flower — доступне житло, фасади якого були вбудовані квіткові горщики. Строго кажучи, горщики вбудовувалися в широкі карнизи по периметру будівлі, являючи собою єдине ціле з ними і відлиті з волокнистого бетону Ductal.

 


Фактично архітектор лише злегка змінив форму традиційних паризьких підвіконь, на яких французи так люблять вирощувати квіти, і «зростив» їх зі стіною.

 


Ще один проект Франсуа того ж року — «будинок, який зростає» — має більш концептуальний характер. Тут вже не просто горщики — «засівним полем» стала вся поверхня фасаду приватної житлової будівлі, складена з габіонів. Сітчасті модулі, всупереч звичаю, наповнені не тільки камінням, але і родючим грунтом. З роками вітер залишає в ній насіння, вони сходять, і стіна будинку перетворюється у зелений луг.

 


 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com