тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

"Вогнепальні" гітари La Escopetarra

Сезар Лопес (César López) прославився майже на весь світ тим, що придумав La Escopetarra – інструмент, назва якого утворено від двох іспанських слів «escopeta» (гвинтівка) і «guitarra» (гітара). «Я поєднав найгірший людське винахід з одним з найкрасивіших, і ось що з цього вийшло», — говорить Лопес.

 

 

Перший гібрид старовинного вінчестера і електрогітари народився кілька років тому після інциденту з начиненим вибухівкою автомобілем, що знищила найвідоміший сільський клуб Боготи El Nogal.

З того часу музикант виготовив вручну п'ять подібних інструментів. Один з них дістався номінанту Grammy колумбійському рокерові Хуанесу (Juanes), у якого під час туру по країні через гітари-гвинтівки були проблеми з пильною колумбійською поліцією, покликану виявляти в тому числі і приховану зброю. Інша гітара дісталася відомому аргентинському співакові і композитору Фіто Паесу (Fito Páez), третя потрапила в руки мера Боготи Антанаса Мокуса (Antanas Mockus) і так далі.

 


Лопес сподівається зробити до кінця цього року 100 «вогнепальних» гітар. В черзі музикантів стоять Карлос Сантана (Carlos Santana) і Пол Маккартні (Paul McCartney), а першою в списку замовників значиться популярна співачка Шакіра (Shakira). Хуанес нещодавно продав La Escopetarra на благодійному аукціоні за $13 тисяч. Гроші були передані ООН на допомогу жертвам терактів.

Сезар заручився підтримкою уряду Колумбії, який вирішило використовувати La Escopetarra як антивоєнний символ кампанії, спрямованої на закінчення 41-річного збройного протистояння в країні, в результаті якого гине близько 3 тисяч осіб на рік.

Кілька років тому Лопес відкрив двері своєї домашньої студії і став записувати інших вуличних музикантів. Вони організували кілька збірних концертів, які назвали «Невидимі і непереможні» («Invisibles and Invincibles»). В даний час музиканти організували "Артистичний батальйон швидкого реагування (Batallon Artístico de Reacción Inmediata), який проводить музичні спецоперації в гарячих точках, на зразок того сільського клубу El Nogal.

 


Щоб заробляти на життя, група Лопеса пише музику для кінофільмів, таким чином, знову ж поширюючи антивоєнну агітацію. В рамках зобов'язань перед віце-президентом, Сезар допомагає кільком жертвами фугасів створити групу, яка вирішила назвати себе «Одноногі» («One-legged Ones»).

 


Зброя потребує ретельного догляду, і відповідного надійного зберігання. Тому раджу купити сейф для зброї в інтернет магазині Gdekupit.com.ua. Саме тут ви знайдете якісні вітчизняні і зарубіжні моделі по доступній вартості.


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com