тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Hudway Glass — бюджетний проекційний дисплей для автомобіля

У щільному потоці автомобілів на дорогах мегаполісів сучасний водій відчуває себе за кермом, як смертник: крок вліво, крок вправо — розстріл! Тому автомобілі обзаводяться масою розумних систем, покликаних убезпечити життя водія і пасажирів під час руху. Одним із прикладів такої системи служить пристрій індикації на лобове скло (ІЛС), який проектує важливу інформацію прямо на скло в полі зору водія...

 

 

Така система індикації дозволяє водієві менше відривати погляд від дороги, що значно збільшує шанси дістатися до пункту призначення в цілісності й схоронності. Однак подібні проекційні системи в основному є прерогативою преміальних автомобілів, а доступні на ринку для самостійної покупки пристрої коштують досить дорого.

Вирішити цю проблему взявся стартап Hudway, представивши на краудфандинговому майданчику Kickstarter свій прототип ІЛС-пристрій Hudway Glass за досить демократичною ціною.

Hudway Glass являє собою бюджетний аксесуар для смартфона. Плоский тримач для мобільного телефону кріпиться до приладової панелі і з допомогою прозорої пластикової лінзи відображає інформацію, що виводиться на екран смартфона.

Чудова ідея! До речі, тут http://richwenews.com/home/business-ideas.html ви знайдете багато корисних бізнес ідей, реалізація яких може принести суттєвий дохід

Для правильної роботи пристрою потрібно встановити на смартфон один зі спеціальних додатків, які на основі GPS-модуля і акселерометра апарату зможуть надавати інформацію про швидкість, місцезнаходження та напрямку руху.

 


Hudway настійно рекомендує використовувати при використанні пристрою власний додаток для iOS або Android. Він виглядає досить мінімалістично і наочно виводить тільки найважливішу інформацію, включаючи швидкість автомобіля і дані по навігації. Мінімум виведеної інформації менше дратує і відволікає водія, тим самим підвищуючи безпеку на дорозі.

Ключовим компонентом пристрою є прозора і легка пластикова лінза, яка збільшує на 20% виведену інформацію зі смартфона і практично усуває спотворення відображення. Спеціальне покриття антивідблиску практично виключає можливість появи подвійного зображення.

Є в пристрої і свої мінуси. Він не містить і не використовує джерело живлення, а отже яскравість проектованого зображення невисока. Зокрема, дрібні деталі зображення можуть стати нечитабельними в променях сонячного світла.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com