тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Grillo: незвичайний похідний гриль

Зовсім недавно на загальний суд любителів відпочинку на природі був представлений новий портативний гриль. Незвичайна форма і нестандартний підхід до механіки гриля, роблять його одним з найцікавіших зразків на сьогоднішньому ринку...

 

 

Погодьтесь, такий чудовий гриль відмінно підійде в якості подарунку для любителя активного відпочинку. До речі, якщо ви шукаєте дійсно оригінальні подарунки раджу завітати на сайт uh-ty.com.ua.

Сьогодні можна знайти гриль для походу на будь-який смак. Є великі установки і маленькі, складні і переносні. Новий гриль під назвою «Grillo» є цим всім і відразу.

 


По-перше, інноваційний гриль складаний і мобільний. По-друге, він досить компактний, але при цьому на ньому більш ніж достатньо місця для «масштабної» кулінарної процедури. По-третє, Grillo неймовірно простий у використанні і догляді.

Складається Grillo з декількох елементів. В їх число входять розсувні ніжки, на які власне і встановлюється вся конструкція. Конструкція ніг-штирів така, що Grillo може бути встановлений майже на будь-якій поверхні. Другим елементом конструкції є сама головочная поверхню, яка розкладається за принципом бутона квітки. Нарешті, останнім важливим елементом конструкції є сітка, в яку накладаються дрова. Після згоряння в сітці залишається вугілля. Коли вони закінчать горіти, а Grillo охолоне, сітку з вугіллям можна від'єднати для очищення.

 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com