тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Лампочки, які рятують від комах та допомагають економити енергію

В розпалі теплі, а інколи навіть і спекотні літні дні, а з ними і настирливо-дзижчачі комарі, які здатні зіпсувати найкращий вечір. Але порятунок, схоже, знайдено! Створена лампочка, яка захистить від докучливих комарів і неприємно-небезпечних хвороб, які вони переносять. А ще інноваційна лампа допоможе заощадити на електриці...

 

 

Сьогодні на ринку представлена просто неймовірна кількість різноманітних пристроїв для боротьби з комахами. Мух, комарів та інших набридливо-небезпечних комах з високим ступенем ефективності знищують за допомогою найрізноманітніших хімічних та електротехнічних засобів. Вибір «вбивць комах» воістину великий, проте всі вони мають свої недоліки. І головний серед усіх цих недоліків – безпека для людей. Більшість коштів від комах небезпечні для людини і домашніх тварин, а деякі і зовсім загрожують людям не менше, ніж комах.

Інноваційний же пристрій Ultimate Mosquito Killer, що працює зі світильником Pest Control LED Bulb, позбавлений всіх цих недоліків. Новий борець з комахами простий у використанні, неймовірно зручний, абсолютно безпечний для оточуючих (у тому числі для домашніх тварин) і що не менш важливо – ефективно виконує роль звичайної лампочки.

 


Принцип дії Ultimate Mosquito Killer дуже простий. Пристрій створює світіння, яке приваблює комах. Над LED елементом, «знищувачем», вбудований інший світильник, який створює ультрафіолетове світіння.

Підлетівши досить близько, комахи одержують електричний розряд. Він абсолютно нешкідливий для людини, але смертельний для комах. Втім , доторкнутися пальцями до небезпечної ділянки не вийде навіть у дітей через особливості конструкції лампи. На відміну від багатьох інших «вбивць комах», Ultimate Mosquito Killer не створює будь-яких неприємних запахів.

Ще одним важливим достоїнством освітлювача є його висока енергетична ефективність. Під час роботи гаджет споживає всього 10 Вт електроенергії. Встановлюється ця корисна лампа всього за кілька секунд. Все що потрібно зробити – вкрутити цей світильник замість будь лампочки.

 


В интернет магазине watt-shop.com вы можете недорого приобрести качественные экономичные лампы разных типов, мощности, размеров и других показателей.


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com