тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Першокласники розмалювали сукню вчительки

Молода вчителька першого класу містечка Лоутон (США), стала володаркою унікальної сукні, розписаної вручну на її прохання учнями в пам'ять про їх перший шкільний рік.

 


Відмінної якості чудові оригінальні вишиванки та плаття в етностилі пропонує інтернет магазин вишиванок «Діброва». В такому вбранні кожна жінка буде виглядати просто неперевершено!


 

 

Як пише видання Today.com ідея такого незвичайного арт-проекту належить самій вчительці, 27-річній Кріс-Шарі Каслбері. Вона купила просте біле плаття і видала 25 першокласникам різнокольорові маркери, запропонувавши намалювати і написати на ньому все, що їм заманеться, все, що здається їм прекрасним і важливим.

 


«Мені хотілося, щоб все плаття покрилося їх спогадами, радістю і любов'ю», - говорить Кріс-Шарі. За два останні тижні навчання перед літніми канікулами першачки намалювали на сукні улюбленої вчительки веселки і сердечка, птахів і кішок, літаки і квіти, а на спині написали свої імена.

«Вони так старалися, ставилися до сукні з такою любов'ю і турботою! - говорить Кріс-Шарі. - Це завдання їх просто окрилило».

І от в останній день навчання, 26 травня, вчителька прийшла в школу в цьому єдиному у своєму роді платті, яке стало справжньою шкільною сенсацією.

«Я весь день була на сьомому небі від щастя», - згадує Кріс-Шарі. За її словами, на цю оригінальну розмальовану першачками сукню прийшли подивитися школярі з інших класів, вчителі і навіть директор, всі захоплювалися цим унікальним вбранням і говорили компліменти першокласникам, які, в свою чергу, були неймовірно горді своїм творінням.

Свої фотографії в сувенірному плаття вчителька виклала в Facebook, де вони зібрали понад 67 тисяч публікацій, безліч лайків і захоплених коментарів.

 


«Це плаття на довгу пам'ять, тому що я не хочу забувати, якими прекрасними були мої хлопчики і дівчатка в першому класі, адже, на жаль, через кілька років вони виростуть і підуть від мене. За рік ми стали однією великою родиною», - говорить Кріс-Шарі. Вона планує одягти сукню в перший день наступного навчального року і взагалі в майбутньому продовжити цю традицію, додавши до неї розпис не тільки плаття, але і білих туфель.

«Я збережу ці сукні назавжди, вони для мене так багато значать», - підкреслила вчителька.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com