тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Продумана економія простору: модульні меблі Boxetti від Роландса Ландсбергса

На сайті Вебочка часто обговорюються проекти, в яких дизайнери пропонують різні варіанти збереження простору. При цьому проблема придбання компактних меблів завжди супроводжується низкою інших завдань, таких як вибір правильного матеріалу, кольору, форми і, найголовніше, збереження функціональності...

 

Вирішити всі ці завдання в комплексі спробував латвійський дизайнер Роландс Ландсбергс (Rolands Landsbergs), який спроектував інноваційну модульну систему Boxetti, що поєднує в собі передові технології, функціональність і естетику мінімалізму. Уявляєте, коли потрібно здійснити квартирный переезд, як чудово вирішується ця проблема з такими ексклюзивними меблями-трансформерами!

Побачивши модулі в зібраному стані, можна навіть не зрозуміти, що ховається за хитромудрими рельєфами фасадів. З вигляду кожен з предметів меблів має досить невеликі розміри, тому розмістити їх в приміщенні і зберегти при цьому багато вільного простору не складе проблем. Але для повноти сприйняття потрібно зупинитися на кожному модулі окремо.

 


Модуль для вітальні являє собою конструкцію 3 в 1. Прибравши центральні деталі, можна отримати місткий і дуже м'який диван, оббивка якого може бути виконана за бажанням замовника з будь-якого матеріалу (шкіри, текстилю тощо). Якщо диван не використовується, то поверхня цього модуля є стільницею. При цьому при необхідності збільшення її площі, можна підняти бічні панелі, і комфортно розмістити велику кількість гостей. На задній стінці дивана є відкидні панелі, з яких дуже швидко можна отримати кілька сидінь.

 


Модуль Boxetti для їдальні та кухні являє собою багатофункціональний блок, що дозволяє зберігати, різати, мити. Цей модуль оснащений автоматичними ковзаючими системами, які надають можливість не тільки плавно без зусиль зрушувати, висувати, збирати всі елементи, але і запобігати випадковому їх зміщення, якщо в робочій зоні знаходиться людина.

Зсунувши верхню частину, можна виявити раковину з краном. Відразу під раковиною розташувався місткий ящик, який можна використовувати як для зберігання овочів, так і для розміщення каструль, сковорідок, різних контейнерів. Піднявши частину верхніх панелей, отримують робочі поверхні, виконані з дерева у вигляді обробних дощок, для різання продуктів. Для зручності дизайнер передбачив поруч ящики для зберігання ножів і інших столових приладів. Крім того, цей модуль має панель з вбудованими світлодіодними світильниками, тому готувати зручно в будь-який час доби. Слід зазначити, що модуль має також вбудований холодильник і барні полиці.

 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com